Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець інженерного навчально-наукового інституту, Заслужений артист України Арсен Мірзоян

01.07.2020 10:27 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра металургії указ Президента про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба Історії успіх

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». До його реалізації активно долучаються представники різних факультетів вишу. Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» випускник інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету Арсен Мірзоян отримав звання «Заслужений артист України»!

Арсен Мірзоян – яскрава особистість, талановитий автор і виконавець. Ще в шкільні роки він брав участь в концертах, складав вірші, деякі з яких лягли в основу майбутніх пісень. Закінчивши в 1995 році середню школу, Арсен Мірзоян обрав для продовження освіти суто чоловічу спеціальність, вступивши на кафедру металургії кольорових металів інженерної академії, а після закінчення вишу працював на АТ «Мотор Січ». Але по-справжньому рідним для випускника інженерки став ПАТ «Запоріжсталь», якому Арсен Романович, працюючи майстром дільниці механічного цеху, віддав чимало років. Його бригада забезпечувала безперебійну роботу мартенівського та доменного цехів.

Викладачі інженерної академії професор Віктор Скачков, доцент Тетяна Нестеренко, старший викладач Наталія Лічконенко та інші згадують Арсена Мірзояна як сумлінного студента, який розумно розподіляв свій час. Він встигав навчатися та брати участь в чисельних творчих проєктах, де шукав своє творче «Я». Тетяна Миколаївна підкреслює, що, якщо майбутньому співакові траплялося їхати на конкурс за межі Запоріжжя, то він завжди відпрацьовував пропущені практичні заняття.

Доцент кафедри металургії Олексій Кириченко навчався з Арсеном Мірзояном на одному курсі. Олексій згадує однокурсника як дуже енергійного, активного студента, який знаходив час і не лише на навчання а й на туристичні походи й гру в знаменитій команді клубу веселих і кмітливих ЗІІ. Займався в студентські роки Арсен й гандболом.

Талановитий студент реалізовував свої здібності і в студентському центрі мистецтв Port-Arte. Відомий зараз в Україні співак з вдячністю згадує роки, які він провів у клубі та завжди висловлює слова подяки керівникові центру Людмилі Пригаро.

На великій сцені співак випробував свої сили в 2011 році на пісенному телепроєкті «Голос країни». Під час відбіркового туру Арсен виконав пісню «Я не здамся без бою» рок-гурту «Океан Ельзи». Його емоційне виконання захопило членів журі та глядачів і відкрило співаку шлях до прямих ефірів у складі команди Стаса П'єхи. Успіх окрилив молодого співака, Арсен продовжив розвиватися в творчому напрямку: музика і пісня стали його професією. Він не тільки харизматичний співак, а й автор дивовижних за ліричністю й емоційним напруженням пісень. Він часто виступає з концертами в дитячих будинках, інтернатах і на спеціальних благодійних заходах. У 2017 році Мірзоян зі своєю піснею «Джеральдіна» (версія французькою мовою) став півфіналістом Національного відбору Євро.

Колектив alma mater з гордістю вітає Арсена Романовича Мірзояна зі званням Заслуженого артиста України та бажає артисту істинного натхнення, творчих злетів, успішної реалізації всього задуманого, і, звичайно ж, щастя!

Інженерний навчально-науковий інститут