Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся єдиний вступний іспит для охочих вступити до магістратури

У ЗНУ відбувся єдиний вступний іспит для охочих вступити до магістратури

02.07.2020 15:20 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти вступ-2020 єдиний вступний іспит

Першого липня на базі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели єдиний вступний іспит для вступників до магістратури, які обрали спеціальності, що передбачають проходження тестування з англійської мови. ЗНУ вже не перший рік активно співпрацює з Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти. Зокрема, в університеті не вперше влаштовують пункт проведення ЄВІ. Та цього року, враховуючи велику кількість учасників тестувань, на базі закладу вищої освіти організували відразу два пункти: у навчальних корпусах №№ 2 і 6. Крім того, основна сесія ЄВІ походила в дві зміни.

У навчальному корпусі № 2 (відповідальна за пункт проведення тестування – начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, уповноважена особа Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти – Роман Шумада) в першу зміну задіяли 19 аудиторій, а в другу – 16. Зранку в тестуванні з англійської мови взяли участь 246 осіб, а після обіду – 217. У навчальному корпусі № 6 (відповідальний за пункт проведення тестування – асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики біологічного факультету Максим Мельник, уповноважена особа Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти – Юлія Гончаренко) в обидві зміни задіяли 11 аудиторій. У першу зміну тут складали ЄВІ 134 особи і 132 – у другу зміну.

Цього року на відповідальних за пункти проведення тестування, представників Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, а також на весь персонал, задіяний у проведенні єдиного вступного іспиту, покладалася особлива відповідальність. Вони мали подбати не лише про дотримання всіх вимог процедури проведення ЄВІ та водночас про створення комфортних умов для його учасників. Так само важливо було забезпечити дотримання всього комплексу профілактично-медичних заходів, які б сприяли збереженню здоров’я учасників тестування та персоналу пункту проведення ЄВІ. А також – допомогли уникнути можливого розповсюдження коронавірусу.

У цих важливих заходах були активно задіяні медичні працівники та охоронці. За високий професіоналізм і напружену працю їм висловлюють щиру подяку відповідальні за пункти проведення єдиного вступного іспиту. Перед початком роботи всім старшим інструкторам, інструкторам і черговим виміряли температуру. Цю ж процедуру пройшли й усі абітурієнти – учасники іспиту. Увесь персонал пункту, так само, як і вступники, зобов’язані були під час перебування в університеті носити маски. Під час технологічної перерви всім вступникам запропонували отримати додаткові безкоштовні медичні маски, щоб, за потреби, змінити попередні. При вході до корпусів, в усіх аудиторіях та у вбиральнях були розміщені санітайзери. Під час складання ЄВІ особливу увагу приділяли дотриманню соціальної дистанції між усіма учасниками й персоналом тощо.

Попри всю складність ситуації, персонал обох пунктів, що діяли на базі ЗНУ, спрацював чітко й злагоджено. Для вступників створили всі необхідні умови задля того, щоб вони змогли упродовж однієї години пройти тестування й продемонструвати рівень володіння англійською мовою, необхідний для успішного навчання в магістратурі.

Серед старших інструкторів, інструкторів, чергових цього року було чимало представників різних факультетів і підрозділ Запорізького національного університету. Вони вже багато років беруть участь в проведенні основних сесій зовнішнього незалежного оцінювання. Тому, як відзначила відповідальна за пункт проведення тестування Галина Микитів, і цього разу єдиний вступний іспит на базі ЗНУ відбувся з дотриманням усіх вимог до процедури його проведення. Майбутні магістранти доклали чимало зусиль задля того, аби гідно впоратися із завданнями і показати свої знання. А уповноважені особи Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти подякували усьому персоналу за сумлінну та старанну роботу.

Нагадаємо, що вже 3 липня на базі ЗНУ відбудеться єдине фахове вступне випробування. Його будуть складати ті абітурієнти, які прагнуть стати магістрантами спеціальності 081 «Право».