Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У відеозверненні абітурієнтів запросили отримати вищу освіту в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили відеозвернення директора Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу Віктора Черненка, а також – відповідального секретаря приймальної комісії коледжу Альони Луценко та голови студентської ради ЗГЕФК ЗНУ Владислава Чорнобая. Вони розповіли абітурієнтам про історію коледжу, спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка, а також про незабутнє студентське життя. Ознайомитись із відеозаписом звернення, створеним у рамках профорієнтаційного проєкту «Відкритий університет. ZNU online: ЗНУ – це фундамент Твого майбутнього!», можна за покликанням:

«Шановні абітурієнти, - звернувся до цьогорічних вступників директор ЗГЕФК ЗНУ Віктор Черненко. – я маю честь як директор представити один із найстаріших освітніх закладів нашого регіону – Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж Запорізького національного університету».

Як зазначив Віктор В’ячеславович, ЗГЕФК ЗНУ був народжений Дніпрогесом, і сьогодні не існує жодної гідроелектростанції в Україні, де б не працювали наші випускники. У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі готують фахівців із технічних, економічних і комп’ютерних спеціальностей.

«Про якість підготовки студентів коледжу, – зазначив директор, – говорять досягнення наших випускників. Серед них – керівники підприємств і керівники галузей, відомі політики. У Запоріжжі вони керують такими підприємствами, як Дніпрогес-1, Дніпрогес-2 і «Запоріжгідросталь». Путівку в життя коледж надав колишнім мерам нашого міста Олександру Поляку та Євгену Карташову».

Сьогодні для студентів ЗГЕФК ЗНУ створені всі умови для отримання якісної освіти, а це – потужна матеріальна база; висококваліфікований педагогічний колектив; різноманітна база практик. Угоди про проходження практик укладені більш ніж із 40 підприємствами Запоріжжя й області.

«Я вважаю, – завершив свою промову Віктор В’ячеславович, – що краще один раз побачити, ніж 100 раз почути. Приходьте до нас за адресою: вул. Мінська, 10 – і ви потрапите в чудовий парковий куточок Правого берега. Два навчальні корпуси, серед яких один – архітектурна пам’ятка; майстерні; лабораторії; унікальний гідрозал; 10 спортивних і тренажерних залів; гуртожиток квартирного типу дозволяє зробити зручними умови проживання для немісцевих студентів».

Про умови вступу розповіла абітурієнтам відповідальний секретар приймальної комісії ЗГЕФК ЗНУ Альона Луценко. Альона Олексіївна звернула увагу абітурієнтів на переваги вступу саме до Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу. Сьогодні в коледжі готують спеціалістів за 11 різноманітними освітніми програмами, із них – технічні: гідроенергетика; теплоенергетика; галузеве машинобудування; будівництво гідротехнічних споруд; монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції; прикладна механіка. Програми економічного спрямування – фінанси, банківська справа та страхування; маркетинг; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; облік і оподаткування. Комп’ютерного спрямування – видавництво та поліграфія.

«Кожен, хто бажає отримати освіту в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі, – підкреслює Альона Олексіївна, – потрапить у дружну родину студентів, викладачів, співробітників, які мають одну мету: навчити, виховати й дати путівку в життя кваліфікованому фахівцю, який зможе реалізувати отримані знання на практиці; продовжити навчання у виші, або відразу знайти роботу».

Коледж тісно співпрацює з провідними підприємствами міста й області, серед яких – ПАТ «Запоріжсталь»; АТ «Мотор Січ»; Запорізький завод феросплавів; Концерн «Міські теплові мережі»; ТОВ «Видавничий будинок “Кераміст”». Захисти дипломних проєктів відвідують керівники підприємств, які пропонують роботу тим студентам, котрі найбільше їм сподобалися.

Альона Луценко звернула увагу вступників і на те, що всі випускники коледжу зможуть продовжити навчання в Запорізькому національному університеті за скороченим терміном.

Про незабутнє студентське життя розповів голова студентської ради ЗГЕФК ЗНУ Владислав Чорнобай. Хлопець зазначив, що в коледжі створені всі умови для того, щоб студенти не нудьгували. Студентська рада, яка обирається щороку таємним голосуванням, проводить цікаві та різноманітні заходи. Активно займаються студенти й волонтерською діяльністю, допомагають дітям-інвалідам, підтримують дитячи будинки; беруть участь у екозаходах, а саме – «Врятуємо Дніпро разом», «Екодень» тощо.

У запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ви зможете отримати освіту за спеціальностями та освітніми програмами:

Облік і оподаткування • Облік і оподаткування (оцінювач рухомого, нерухомого майна, бухгалтер)

Галузеве машинобудування • Галузеве машинобудування (механік авто-, підйомної техніки)

Гідроенергетика • Гідроенергетика (механік гідроенергетичного обладнання)

Будівництво та цивільна інженерія • Будівництво гідротехнічних споруд (будівельник-гідротехнік, ландшафтний дизайнер)

Прикладна механіка • Прикладна механіка (електромеханіка)

Теплоенергетика • Теплоенергетика (теплотехнік, спеціаліст з теплоенергозбереження)

Будівництво та цивільна інженерія • Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції (технік із забезпечення мікроклімату будівель, споруд)

Фінанси, банківська справа та страхування • Фінанси, банківська справа та страхування (спеціаліст з фінансів та банківської справи)

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (економіст-програміст)

Маркетинг • Маркетинг(спеціаліст з маркетингу та дослідження ринку)

Видавництво та поліграфія • Видавництво та поліграфія (дизайнер поліграфічної продукції, web-дизайнер)