Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті ЗНУ випустили 70 бакалаврів – філологів, перекладачів та фахівців галузі середньої освіти

07.07.2020 09:28 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет освітній процес випуск бакалаврів

На філологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся черговий випуск бакалаврів. Цього року дипломованими фахівцями – у галузі української мови та літератури, слов’янського перекладу, а також середньої освіти – стали 70 осіб, із яких 10 отримали документи про вищу освіту з відзнакою. Від імені університетського загалу в деканаті їх привітали декан факультету Тамара Хом’як та заступник декана з виховної роботи Валентина Ніколаєнко.

Із закінченням навчання молодь також вітають представники адміністрації університету та факультету, викладачі, батьки й друзі, які звертаються до них із побажаннями оптимізму, натхнення та наполегливості у досягненні мрій, а також надають настанови бути гідними звання «випускник ЗНУ», рівнятися на кращих й зберігати почуття справедливості у будь-якій життєвій ситуації! Вони зазначають у привітаннях, що «вам, шановні випускники, завжди є до кого звертатися із запитаннями, проблемами, або за допомогою. Адже вас завжди будуть раді бачити у стінах рідного університету та факультету. А дехто з нинішніх випускників ще певний час продовжуватиме тут навчання – вже в магістратурі та аспірантурі».

Попереду на молодих фахівців чекає самостійний шлях до успіху та нових знань. Учасники філологічної та університетської спільноти залишили в коментарях, що виклади у соцмережах, багато щирих привітань на адресу випускників, а також підготували відеоролик зі записами спогадів про студентське життя і 4 роки навчання на рідному філологічному факультеті ЗНУ.

Це – лекції та перерви, коли можна відпочити та поспілкуватися із друзями, цікаві студентські заходи та перша участь у серйозних наукових конференціях, багато читання та навчання, практика за кордоном і програми міжнародного обміну. А останнім часом – у період карантину – онлайн-зустрічі, відвідування аудиторій та бібліотеки у масках. Ці роки запам’ятаються як найцікавіші, найдинамічніші й ті, які заклали фундамент справжнього щасливого майбутнього молодої людини, фахівця, патріота, який прагне розвиватися й творити майбутнє своєї країни!

Переглянути відеоролик-привітання можна на сторінці соцмережі Фейсбук за покликанням: