Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ триває прийом документів від вступників на базі 9-х класів

08.07.2020 09:30 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National Universitу Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж вступна кампанія-2020

30 червня в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) розпочався прийом документів від абітурієнтів, які вступають до ЗГЕФК ЗНУ на базі 9 класів.

Сьогодні Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ – це сучасний заклад освіти, де студенти не лише отримують перспективні спеціальності, такі як «Видавництво та поліграфія», «Прикладна механіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Теплоенергетика», «Галузеве машинобудування», «Гідроенергетика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Облік і оподаткування», а й всебічно розвивають свою особистість в творчих студіях і спортивних секціях.

Вступивши до ЗГЕФК ЗНУ, абітурієнти можуть приєднатися до більш ніж 200 студентів, які навчаються за державним замовленням; отримати стипендію від 930 грн. на місяць, а також за 3-4 роки не лише завершити навчання у коледжі, а й продовжити освіту за скороченим терміном у закладі вищої освіти, зокрема, в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету.

Щоб стати студентами Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ, хлопцям і дівчатам, які вступають на базі 9-х класів, необхідно подати заяви та документів з 30 червня по 13 липня. Для охочих отримати освіту в ЗГЕФК ЗНУ на базі професійно-технічних училищ строки подачі документів – з 13 серпня по 2 вересня. А для вступників на базі 11 класів терміни подачі заяв і документів залежать від того, складали вони ЗНО чи вступають на підставі екзаменів, складених у коледжі. Із 13 серпня по 22 серпня документи мають подати ті, хто складатиме вступні іспити в ЗГЕФК ЗНУ, а у період з 13 серпня по 01 вересня – ті, хто вступає на підставі результатів ЗНО. Більш детальну інформацію щодо подачі заяв і переліку документів можна отримати за покликанням: http://www.zgec.zp.ua/rules.html

Як розповіла відповідальний секретар відбіркової комісії Альона Луценко, кількість поданих заяв від вступників на базі 9-х класів постійно зростає. Станом на вечір 6 липня було подано 105 заяв, а зранку 7 липня їх було вже близько 130. Незважаючи на те, що цього року абітурієнтам була надана можливість подавати документи як в паперовому, так і в електронному вигляді, більшість юнаків і дівчат віддають перевагу особисто приносити їх до коледжу. А системою електронного вступу, якою можна скористатися за покликанням vidbirkova.zgec2020@gmail.com, переважно користуються ті, в кого немає можливості прийти особисто, зокрема, іногородні вступники.

Як зазначила Альона Олексіївна, на сьогодні найбільша кількість заяв подана на такі спеціальності, як видавництво та поліграфія й на маркетинг. Більш детальна інформацію про спеціальності та освітні програми, за якими можна отримати освіту в ЗГЕФК ЗНУ, знаходиться на сайті http://www.zgec.zp.ua

Інформацію про вступні іспити, які необхідно скласти, щоб стати студентами одного з найкращих коледжів нашого регіону, а також стосовно сертифікатів ЗНО можна отримати за покликанням http://www.zgec.zp.ua/rules.html

Дізнатися більше про те, як стати студентом Запорізького фахового гідроенергетичного коледжу ЗНУ, можна, ознайомившися з правилами прийому на 2020 р. на сторінці

https://drive.google.com/file/d/1i3Iwbvs1DlTMrbPH0OYiuIHvTOgDo-4f/view, або зателефонувавши до відбіркової комісії за номерами: (095)717-34-64, (068)73-82-592, (061)224-87-34, чи особисто прийти до коледжу за адресою м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10.

Висококваліфіковані співробітники відбіркової комісії під головуванням її відповідального секретарі Альони Олексіївни Луценко нададуть вичерпні відповіді на всі ваші запитання! Шановні абітурієнти, відбіркова комісія працює для вас з понеділка по п’ятницю – з 8.00 до 17.00, у суботу з 9:00 до 16:00, у неділю – з 9:00 до 15:00!

Інженерний навчально-науковий інститут