Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда студентів ЗНУ посіла 2 місце на Міжнародній студентській олімпіаді з інформаційних технологій «ІТ–Universe-2020»

Команда студентів ЗНУ посіла 2 місце на Міжнародній студентській олімпіаді з інформаційних технологій «ІТ–Universe-2020»

Команда студентів ЗНУ посіла 2 місце на Міжнародній студентській олімпіаді з інформаційних технологій «ІТ–Universe-2020»
08.07.2020 10:00 Все Головні новини Факультети Економічний Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут економічний факультет Міжнародна студентська олімпіада в галузі інформаційних технологій «IT-Universe - 2020» студентська наука перемога

Наприкінці червня 2020 року відбулася головна подія Міжнародної студентської олімпіади в галузі інформаційних технологій «IT-Universe-2020» – фінал! За результатами десятого, ювілейного, сезону форуму, який проходив у режимі онлайн, студенти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Кирило Антошин та Анастасія Трясорук вибороли перші місця. Загалом же команда ЗНУ посіла 2 місце.

Ювілейний сезон IT-Universe-2020 стартував 15 січня 2020 року. Впродовж шістьох місяців учасники – а це понад 50 закладів вищої освіти та понад 400 студентів – змагалися за право зустрітися в фінальних змаганнях.

До участі у фіналі запросили понад 110 студентів із 30 вишів, які майже щодня брали участь в одному з 11-ти конкурсів. За результатами фіналу Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» одними з переможців стали студент інженерного навчально-наукового інституту Кирило Антошин і студентка економічного факультету Анастасія Трясорук.

Магістрант спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Кирило Антошин зі своїм проєктом «Кросплатформний медіа-плеєр з віддаленим керуванням «Multi Wall Player» посів перше місце в конкурсі «Кращий інноваційний диплом (проєкт)». Основна ідея роботи – створення кросплатформного медіа-плеєра, який надає можливість віддаленого керування інформацією, що відображається на цифрових дисплеях пристроїв у мережі. Розроблена система буде корисною в багатьох галузях суспільного життя: безпека, медіагалузь, реклама, системи інформування населення тощо. Вона здатна замінити багато «ручної» роботи виконанням декількох простих команд із комп’ютера.

Студентка 3 курсу економічного факультету освітньо-професійної програми «Економічна кібернетика», Анастасія Трясорук посіла 1 місце в конкурсі «Програмування в автоматизованих системах обліку». Завдання конкурсу виконувалось на каркасній конфігурації, в режимі керованого додатку з використанням інтерфейсу «Таксі». Конкурсантам потрібно було доопрацювати каркасну конфігурацію, а саме: удосконалити сервісні механізми роботи з нормативно-довідковою інформацією та розробити нові форми звітності.

Сертифікатами учасників фіналу були відзначені й студенти 3 курсу: Катерина Александрова (економічний факультет, освітньо-професійна програма «Економічна кібернетика»), яка взяла участь у конкурсі «Програмування в автоматизованих системах обліку»; Юлія Острогляд (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» інженерного навчально-наукового інституту), яка була учасницею конкурсу «Розробка мобільних застосунків». Сертифікати учасників отримали також студентки економічного факультету (освітньо-професійна програма «Економічна кібернетика») – учасниці конкурсу «Управління підприємством в ERP-системі» Аліна Гараніна й Анна Міщенко.

Спільні зусилля наших дівчат і хлопців дозволили Запорізькому національному університету в неофіційному командному заліку серед закладів вищої освіти посісти почесне 2 місце Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe-2020».

Колектив ЗНУ вітає переможців та їхніх наставників і бажає студентам досягти значного успіху на ниві програмування, щоб кожна їхня задумка була втілена в життя і, звичайно, здійснення мрій!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

Економічний факультет

 

Схожі новини