Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ провели зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

На базі ЗНУ провели зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

08.07.2020 16:45 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступ-2020 зовнішнє незалежне оцінювання

В Україні триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Сьомого липня вступники складали ЗНО з англійської мови. Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) традиційно продовжує активно співпрацювати з Дніпропетровським регіональним пунктом оцінювання якості освіти. Цього дня на його базі працювали відразу два пункти проведення тестування: у навчальних корпусах №№ 2 і 6.

У навчальному корпусі № 2 (відповідальна за пункт проведення тестування – начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, уповноважена особа від Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти – Олена Сироватко) задіяли 19 аудиторій, у яких ЗНО складали 270 осіб. А в навчальному корпусі № 6 (відповідальний за пункт проведення тестування – асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики біологічного факультету Максим Мельник, уповноважена особа Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти – Юлія Гончаренко) задіяли 11 аудиторій, у яких походили тестування близько 150 осіб.

Відповідальні за пункти проведення тестування в ЗНУ, представники Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, а також увесь персонал, задіяний у проведенні ЗНО, покладалася особлива відповідальність. Особливого значення надали забезпеченню дотримання всього комплексу профілактично-медичних заходів, які мають сприяли збереженню здоров’я учасників тестування та персоналу пункту проведення ЗНО. А також – допомогти уникнути можливого розповсюдження коронавірусу. У цьому значну роль відіграла діяльність медичних працівників й охорони, які забезпечили перевірку температури усіх, хто перебував у приміщеннях навчальних корпусів № 2 і № 6, а також слідкували за дотриманням соціальної дистанції, наявністю медичних масок та правильним використанням їх тощо.

Нагадаємо, що ЗНО з англійської мови триває 150 хвилин. Із них близько 30 відведено на процедуру аудіювання. Тому відповідальні за пункти проведення тестування заздалегідь подбали про технічне забезпечення всіх аудиторій, де походило ЗНО. У цьому напередодні їм допоміг начальник відділу технічних засобів навчання Олександр Осадчий. А в день проведення зовнішнього незалежного оцінювання всю апаратуру перевірив й допоміг у її налаштуванні інженер Сергій Демиденко.

Серед старших інструкторів, інструкторів і чергових на пункті проведення тестування було чимало викладачів і співробітників ЗНУ, а також – представників запорізьких шкіл. Більшість із них уже не вперше бере участь у проведенні ЗНО, тож спрацювали чітко й злагоджено.

Своєю чергою, абітурієнти доклали всіх зусиль, аби продемонструвати свої знання й набрати максимальну кількість балів при походженні зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Нагадаємо, що наступне ЗНО, з історії України відбудеться в Запорізькому національному університеті вже 9 липня.