Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Первинна профспілкова організація ЗНУ організовує «Дні здоров’я» – одноденні поїздки на море на базу «Славутич» у Кирилівку

09.07.2020 09:47 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University первинна профспілкова організація екскурсії вихідного дня поїздка на море

Профспілкова організація ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує в липні та серпні на одноденні екскурсії вихідного дня – «Дні здоров’я» – всіх охочих викладачів, співробітників і студентів університету – членів профспілки до бази відпочинку «Славутич» у Кирилівці (коса Пересип). Тут вони зможуть добре відпочити та з користю провести  час. Це – гарна нагода поїхати на один день з міста на море. Дати таких турів відпочинку заплановані на 11, 18, 25 липня, 1 та 8 серпня.

Програма туру наступна: автобус у Кирилівку із Запоріжжя на один день відправляється о 6.00 ранку (збір групи по місту: зупинка – Бібліотека ім. Горького). О 10 годині прибуття в Кирилівку на ССОТ «Славутич». Далі – вільний час, відпочинок на пляжі. Для відпочиваючих на території бази є туалети і душові, також передбачені навіси від сонця, будиночки для перевдягання, ігровий майданчик, що сприяє гарному активному й пасивному відпочинку.

За бажання, відпочивальники можуть відвідати аквапарк «Острів скарбів» або дельфінарій «Оскар» (із розкладом і цінами можна ознайомитись на сайті аквапарку і дельфінарію). Відправлення з Кирилівки о 18 годині. Прибуття в Запоріжжя 22.00 – 22.30 (Космічний р-н – Автовокзал – майдан Волі – площа Фестивальна - пр. Металургів - зуп. Каховська).

Вартість такої поїздки складає всього 200 гривень. У цю вартість включено проїзд комфортабельним автобусом із кондиціонером, дворазове харчування (обід і вечеря), супровід керівником групи, групова туристична страховка. Не включені вхідні квитки.

За бажання, відпочиваючі самостійно можуть залишитись на базі ще додатково та винайняти будиночок, вагончик, номери різних категорій на будь-який смак і фінансові можливості: від 80 грн до 260 грн на добу (варіанти економ-класу, напівлюкс і люкс). Але проїзд в зворотній бік і харчування в додаткові дні вони оплачують самостійно.

Варто звернути увагу, що час, вказаний у програмі, орієнтовний і може змінюватись у разі необхідності. Туроператор не несе відповідальності за стан доріг, затори на дорогах і погодні умови, за зміну вартості вхідних квитків. Місця у автобусі розподіляються під час надходження заявок. Обов'язковим є попереднє бронювання місць і передплата. Обов'язкове дотримання масочного режиму (посадка в автобус можлива тільки лише при наявності індивідуальної захисної маски). Туроператор забезпечує наявність антисептика в автобусі. Для оформлення поїздки необхідно звернутись до первинної профспілкової організації ЗНУ із заявою, паспортом, ідентифікаційним кодом та оплатити необхідну вартість такого туру вихідного дня.

За детальною інформацією можна звернутись до ППО Запорізького національного університету, навчальний корпус № 4, аудиторія № 209, 212, 311. Телефон для довідок: 228-75-27, 228-76-05,067-810-82-48, 066-577-54-86. Також із цією інформацією можна ознайомитись за покликанням: https://web.znu.edu.ua/profcom/view_news.php?id=246