Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Подання заяв на поселення в гуртожитки ЗНУ та саме поселення триватиме в кілька сесій

09.07.2020 11:48 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University студентські гуртожитки поселення

Цього року змінено порядок подання заяв на поселення у студентські гуртожитки ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) від різних категорій студентів. За інформацією начальника відділу виховної роботи Світлани Кондратенко, максимально оптимізовано алгоритм поселення студентів, а також дана процедура проходить у кілька сесій і є підлаштованою під навчальний процес університету в умовах карантину.

Отже, подання заяв на проживання в одному з гуртожитків ЗНУ від претендентів відбуватиметься у три етапи. Перший, основний етап подання заяв від студентів старших курсів вже відбувся, він тривав з 20 по 30 квітня. Факультетськими, коледжівськими та загальноуніверситетською комісіями з поселення у гуртожитки був затверджений перелік осіб, які матимуть право проживати у студентських гуртожитках у період 2020-2021 навчального року. Наразі відбудуться ще 2 сесії подання заяв на поселення, під час яких мають можливість це зробити ті, хто вперше має поселятися у гуртожитки, і старшокурсники, що з певних причин не встигли надати необхідні документи, аби отримати місце у гуртожитку. Отже така нагода передбачена з 3 по 13 серпня (на загальних підставах) і з 5 по 13 вересня (на загальних підставах за наявності місць).

Поселення студентів старших курсів та новачків, що навчатимуться у ЗНУ, Інженерному навчально-науковому інституті та коледжах, також відбуватиметься у кілька етапів. Так, старшокурсники згідно графіку будуть заселятися у гуртожитки 1-4 вересня. Вони мають прибути до університету у визначений для певних факультетів день і повинні надати наступні документи: паспорт, оформлене направлення на поселення, квитанцію оплати на проживання у гуртожитку, квитанцію оплати за послуги охорони, довідку про проходження інструктажу з користування газовими приладами (для гуртожитків №№ 2 і 3).

Окрему увагу звертаємо на графік поселення студентів Економіко-правничого фахового коледжу і Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій, які починають навчальний рік з 1 вересня. З 3 по 13 серпня претенденти подають електронні заяви на поселення. Вже 20 серпня відбудеться засідання комісій коледжів, які затвердять списки поселенців, а 21 серпня ці списки будуть оприлюднені. Процедура поселення студентів коледжів відбудеться 28 серпня. Отже слідкуйте за інформацією на сайті за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html .

З 15 вересня згідно графіку проходитиме поселення слухачів магістратури і тих, хто прийшов під час додаткового набору. У зв’язку із тим, що цього року в умовах карантину першокурсники розпочнуть навчання майже на місяць пізніше, їхнє планове поселення у гуртожитки триватиме 23-25 вересня.

Докладну інформацію щодо змін у правилах поселення у гуртожитки ЗНУ дивіться на сторінці відділу виховної роботи за покликанням: