Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ триває прийом документів від випускників 9 класів

У Запорізькому металургійному фаховому   коледжі ЗНУ триває прийом документів від випускників 9 класів

30 червня Запорізький металургійний фаховий коледж Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) гостинно відчинив двері для вступників на базі 9-х класів, які бажають здобути сучасну освіту, що гарантуватиме їм майбутнє працевлаштування й перспективу отримати ступінь бакалавра, а потім і магістра в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ.

Сьогодні коледж дає можливість здобути освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра. На майбутніх студентів чекають затишна бібліотека, майстерні практичного навчання, аудиторії з сучасним лабораторним обладнанням, мультимедійною технікою тощо. А іногородні студенти житимуть у комфортному гуртожитку, який розташований поруч із ЗМФК ЗНУ. Для хлопців і дівчат, що мешкають у ньому, - це справжня друга домівка, тут є комфортні кімнати та вестибюлі, затишні кухні й, навіть, кімнати для самопідготовки.

Запорізький металургійний фаховий коледж - це навчальний заклад, який тісно співпрацює з ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Дніпроспецсталь», ПАТ «Запорізький завод феросплавів» та іншими металургійними підприємствами. Така співпраця дає можливість студентам проходити практику безпосередньо на виробництві. За досягнення у навчанні хлопці і дівчата отримують академічну стипендію (1260 грн.), стипендію ПАТ «Запоріжсталь» (1523 грн.), а також ще 10 категорій соціальних стипендій.

В ЗМФК ЗНУ можна навчатися як за рахунок держави, так і за кошти фізичних чи юридичних осіб, при цьому майже 130 вступників-2020 отримують освіту як студенти-бюджетники.

На сьогодні коледж пропонує навчання за такими спеціальностями та освітніми програмами, як «Галузеве машинобудування», «Металургія» («Виробництво сталі і феросплавів»), «Металургія» («Обробка металів тиском»), «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Залізничний транспорт», «Транспортні технології (на залізничному транспорті)». На 9 липня вже подано понад 100 заяв, найбільша кількість з яких на «Електроенергетику, електротехніку та електромеханіку» та «Транспортні технології (на залізничному транспорті)». Більш детальну інформацію про спеціальності та освітні програми можна отримати на сайті http://zmk.zp.ua/spetsilnosti.html

Строки прийому заяв до вступу в ЗМФК ЗНУ на базі 9 класів – з 30.06.2020 по 13.07.2020. На базі 11 класів (денна форма навчання): на основі співбесіди або вступних іспитів з 13.08.2020 по 22.08.2020; на основі сертифікатів ЗНО з 13.08.2020 по 01.09.2020; на базі 11 класів (заочна форма навчання): з 13.08.2020 по 27.08.2020. На базі кваліфікованого робітника (денна/заочна форма навчання): з 13.08.2020 по 28.08.2020. Детальніше про строки вступної кампанії за покликанням: http://zmk.zp.ua/vartposl.html

Щоб стати студентом Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ, абітурієнтам необхідно: для вступу на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) скласти вступні іспити з української мови (диктант) і математики (тестування); для вступу на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) - з української мови та літератури, а також математики або фізики у формі тестування; для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника - з української мови та фахового вступного випробування з обраної спеціальності.

На будь-які запитання, стосовно вступної кампанії, абітурієнтам дадуть вичерпні відповіді висококваліфіковані співробітники відбіркової комісії ЗМФК ЗНУ та її відповідальний секретар Матяшева Оксана Борисівна.

Запорізький металургійний фаховий коледж знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71. Телефони: 770-80-81, 770-80-82, 770-80-83, 050-851-82-22.

Сайт коледжу: http://www.zmk.zp.ua, https://www.facebook.com/zmk.zp.ua/

Встигніть подати заяву вчасно! Відбіркова комісія працює для вас без перерви з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.30, у суботу - з 8.30 до14.30.

Інженерний навчально-науковий інститут