Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ триває вступна кампанія - 2020

09.07.2020 15:02 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій вступна кампанія - 2020

З 30 червня по 13 липня у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває прийом заяв від абітурієнтів, що вступають на базі 9 класів. Про перебіг вступної кампанії розповідає відповідальний секретар відбіркової комісії коледжу Вікторія Вагіс.

На сьогодні до відбіркової комісії Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій надійшло понад 100 заяв від випускників 9 класів. Лідерами серед спеціальностей, які пропонує молоді коледж і які користуються неабияким попитом на ринку праці, виступають «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (Товарознавство та комерційна діяльність)» і «Маркетинг (Маркетингова діяльність)». Фахівці очікують, що загальний набір першокурсників із числа вказаної категорії абітурієнтів у цьому році складатиме 60-70 осіб. Аби стати студентом коледжу, вступники мають успішно витримати два вступні іспити – з української мови (диктант) і математики (тест).  А дехто проходитиме співбесіди.

Окрім цього, незабаром розпочнеться також прийом документів від інших категорій вступників. Звертаємо увагу на деякі зміни, що відбулися у правилах прийому до коледжу. Цього року випускники, які отримали загальну середню освіту, можуть обирати вступ до коледжу або на підставі співбесід та вступних іспитів, або на основі ЗНО. Отже ті абітурієнти, які з будь-яких причин не зможуть вступити до ЗВО, мають шанс потрапити на навчання до коледжу. При цьому майже не втрачаючи зайвого часу на здобуття вищої освіти, адже після закінчення коледжу отримають можливість вступити на 2 або 3 курс ЗВО.

Починаючи з 13 до 22 серпня буде здійснюватися прийом заяв від абітурієнтів, які вступатимуть на 1 курс освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за державним замовленням та за кошти фізичних або юридичних осіб, і тих, хто вступатиме на 2 курс (в межах вакантних місць ліцензованого обсягу). Ця категорія вступників зараховуватиметься на основі співбесіди, вступних іспитів.

З 13 липня до 1 вересня триватиме прийом заяв від тих, хто буде зарахований до коледжу за результатами ЗНО.

З 13 липня по 8 серпня проходитиме прийом заяв і документів від вступників на 2 курс на базі освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, а також ступеня вищої освіти за кошти фізичних або юридичних осіб за денною та заочною формами навчання (в межах вакантних місць ліцензованого обсягу).

Із правилами прийому до Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій у 2020 році, етапами вступної кампанії та іншою корисною інформацією можна ознайомитися на сторінці коледжу за покликанням: https://tk.znu.edu.ua/1520.ukr.html , або звернувшись до фахівців відбіркової комісії за телефонами: (061) 787-56-63, 097-932-72-15.