Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «ЗНУ – тут живе історія»: у черговому відеозверненні до абітурієнтів йдеться про становлення вишу та його сьогодення

10.07.2020 09:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University профорієнтаційна діяльність проєкт відеролик

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках профорієнтаційного проєкту «Відкритий університет. ZNU online: ЗНУ – це фундамент Твого майбутнього!» оприлюднили черговий відеоролик «ЗНУ – тут живе історія». Усі охочі мають змогу ознайомитись із ним за покликанням: https://youtu.be/ubapcLJVHvA Ви зможете помилуватися чудовими краєвидами студмістечка ЗНУ, зокрема – з усіма його корпусами, дізнатися про основні напрямки його діяльності та переваги навчання у виші, а також – познайомитися з ректором Миколою Фроловим та всіма представниками адміністрації університету.

У цьому році ЗНУ буде святкувати своє 90-річчя зі дня заснування. Тож згадка про історію вишу, як нерозривно пов’язана із його сучасними успіхами й досягненнями його колективу, – важливий складник іміджу закладу вищої освіти.

Глядачі відеоролику можуть дізнатися багато цікавих і важливих фактів по ЗНУ:

«Тут живе історія, – йдеться у відео. – У місті запорізьких козаків, у колисці державності України, у місті промислових гігантів та культури, спорту та туризму.

Запорізький національний університет – найавторитетніший заклад вищої освіти регіону, зі славетною історію та сучасністю, з багаторічними традиціями, перевіреними часом, та європейськими перспективами.

Потужний колектив висококваліфікованих викладачів, професорів, академіків;

понад 200 освітніх програм; інноваційні ресурси, новітні технології; міжнародне співробітництво, академічна мобільність студентів; стрімкий розвиток та стабільність; тисячі успішних випускників та учасників студентської корпорації; гарантоване працевлаштування в різних сферах діяльності; перемоги та здобутки у науці, культурі, спорті та громадський діяльності.

Шануючи історію, впевнено крокуємо в майбутнє».

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=278905406884138