Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ зовнішнє незалежне оцінювання з історії України склали 257 абітурієнтів

10.07.2020 11:59 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступ-2020 зовнішнє незалежне оцінювання ЗНО з історії України

Дев’ятого липня до Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) завітали 257 абітурієнтів – учасників зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. ЗНУ традиційно виступив пунктом проведення ЗНО, де для випускників запорізьких шкіл створили комфортні умови для перевірки знань й отримання сертифікатів із предмета, що потрібні для вступу на багато престижних спеціальностей.

Відповідальна за пункт проведення ЗНО стала начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів під час організаційних зборів нагадала співробітникам – 18 старшим інструкторам, 18 інструкторам і 6 черговим – про особливості проведення цьогорічної основної сесії ЗНО. Уповноважена особа від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Лідія Бекдамирова також звернулася до присутніх із привітанням та корисними порадами щодо роботи пункту проведення ЗНО.

Особливу увагу персонал, задіяний у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. мав приділити заходам, пов’язаним зі збереженням здоров’я абітурієнтів і попередженням розповсюдження коронавірусу. То вирішенні цього питання залучили медичних працівників й охорону. Завдяки їхній активній діяльності, всім вступникам і співробітникам пункту проведення тестування виміряли температуру, нагадали про дотримання режиму носіння масок і зберігання соціальної дистанції. Цей параметр врахували й під час розміщення абітурієнтів в аудиторіях. Усі охочі могли під час технічної перерви змінити маски, при чому нові їм надавали за потреби безкоштовно тощо.

Оскільки всі вступники вже не вперше беруть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, то вони змогли раціонально розподілити 150 хвилин, відведених для походження ЗНО. Вони встигли не лише скласти тестування, але й перевірити його результати. Випускників шкіл перед початком написання ЗНО, згідно з його процедурою, проінформували про їхні права та обов’язки. Зокрема, під час промов інструкторів йшлося про заборону мати при собі пристрої для зчитування, зберігання та відтворення інформації.

Як засвідчила перевірка під час технологічної перерви, в усіх аудиторіях вступники і персонал пункту проведення ЗНО дотримувалися його процедури. Складання зовнішнього незалежного оцінювання з історії України пройшло чітко й організовано. Це відзначила й уповноважена особа від Українського центру оцінювання якості освіти Лідія Бекдамирова, подякувавши співробітникам пункту проведення ЗНО за злагоджену роботу й відповідальність.

Нагадаємо, що 13 липня в ЗНУ відбудеться останнє в 2020 році для цього пункту проходження тестування зовнішнє незалежне оцінювання – із біології.