Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Попри літню пору, студенти та викладачі ЗНУ не залишили своїх наукових студій

Попри літню пору, студенти та викладачі ЗНУ не залишили своїх наукових студій

13.07.2020 10:51 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин

Студенти 1 курсу історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), вирушили на археологічну практику до с. Велика Знам’янка. Курган Мамай-гора вже понад 30 років щоліта зустрічає молодих археологів та їх керівників.

Студенти старших курсів реалізували свій творчий потенціал під час музейно-архівної та етнографічної практик. Цього року традиційні практики відбувалися у незвичному форматі – дистанційно. Проте керівникам практики та студентам вдалося урізноманітнити форми роботи та завдання. Внаслідок чого – творчий та науковий результати практики виявилися надзвичайно високими.

Літо 2020 р. стало по-справжньому спекотним для здобувачів вищої освіти бакалавр: на них чекали державні іспити та захисти дипломних проектів. Історики не зрадили традиціям: актуальні наукововостребувані теми, палкі диспути, позитивні емоції – все було під час захистів. Проте, на випускників – чекала головна подія їх життя – диплом бакалавра, шлях до якого тривав чотири роки.

Сподіваємося, що наші випускники-бакалаври крізь все життя пронесуть добру пам’ять про історичний факультет. Адже тут було все: цікаві лекцій й карколомні семінари, творчі конкурси й захоплюючі практики, студентський відпочинок та незабутнє дозвілля.

Бажаємо успіху випускникам та чекаємо на тих, для кого історія  стане справою життя, бо не зважаючи на майбутній фах, історичні знання та досвід стануть запорукою Вашої  успішності.