Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки факультету журналістики ЗНУ посіли перше місце в конкурсі "Student's Talk"

13.07.2020 14:05 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики конкурс студентських робіт перемога

Студентки першого курсу факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Данилюк, Аліна Кашевська та Алла Стрілець під керівництвом доцента кафедри видавничої справи та редагування Наталії Тяпкіної посіли 1 місце в конкурсі «Student's Talk» від компанії «Linguist Ukraine».

Дівчата створили відео на тему забезпечення прав інтелектуальної власності у книговиданні. Роботу можна переглянути за покликанням:

У нагороду студентки отримали сертифікати, шопери та безкоштовний майстер-клас за вибором із сайту www.masterclass.com, де всесвітньо відомі зірки діляться своїм досвідом та знаннями. Викладачка отримала методичне видання Джона Х'юза та Пола Даммета – укладачів хітової серії підручників Life, «Critical Thinking in ELT».

Колектив факультету журналістики вітає переможниць та їхню керівницю й бажає їм подальших звершень та нових перемог!

Факультет журналістики