Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочали низку віртуальних екскурсій для абітурієнта «Спеціальностями математичного факультету»

13.07.2020 15:15 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет вступна кампанія-2020 профорієнтаційна робота екскурсія

Математичний факультет Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) напередодні фінальної частини Вступної кампанії-2020 пропонує  увазі вступників низку публікацій, присвячених нашим спеціальностям. Абітурієнти отримують можливість зрозуміти й обміркувати специфіку спеціальностей, з меншими ваганнями зробити правильний вибір, крок у власне щасливе майбутнє.

Перший етапом нашої інформаційної кампанії було відеозвернення декана факультету професора, доктора технічних наук Сергія Гоменюка до абітурієнтів (із публікацією можна ознайомитись за покликанням: https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=51417&lang=ukr&news_code=u-znu-oprilyudnili-videozvernennya-dekana-matematichnogo-fakultetu-sergiya-gomenyuka-do-abituri--ntiv, відеозвернення можна переглянути за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=v6gjhQDx6_4&t=10s).

Наступний етап роботи – меседжі абітурієнтам про наші спеціальності. Тож розпочинаємо екскурсії «Спеціальностями математичного факультету ЗНУ».

Спеціальності «Математика» та «Комп’ютерна математика»

Дорогі друзі!

Кафедра фундаментальної математики Запорізького національного університету пропонує вам можливість навчання за бакалаврськими освітньо-професійними програмами – «Математика» та «Комп’ютерна математика».

Математика – вічна наука. За тисячоліття свого існування вона динамічно розвивалася і зараз з упевненістю дивиться у майбутнє. Фахівці з математичною освітою користуються і будуть користуватися попитом завжди. Людина, що навчалася математики, легко знаходить своє місці у різноманітних галузях, бо така людина вміє думати, аналізувати, шукати та знаходити правильні рішення різних проблем.

Студенти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Математика», одержують фундаментальну математичну освіту. Одночасно з класичними математичними дисциплінами студенти слухають актуальні сучасні спецкурси, що допоможуть їм у майбутній професії. Протягом навчання студенти проходять обчислювальну, педагогічну та виробничу практики.

Отримана кваліфікація дозволяє нашим випускникам брати участь у розробці, впровадженні, використанні математичних методів та алгоритмів, призначених для різних галузей народного господарства, математичного забезпечення теоретичних і прикладних досліджень в галузі природничих, технічних, економічних наук. Тобто будь-який заклад, в якому є потреба застосування математичного апарату, – це потенційний роботодавець для випускників-математиків. Вони також можуть обіймати посади викладачів навчальних закладів, інженерного персоналу в галузі розробки та використання математичних методів. У випускників є можливість продовжувати навчання в магістратурі, а пізніше в аспірантурі та плідно займатися науковою діяльністю.

Метою навчання за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерна математика» є підготовка фахівців, здатних до побудови та аналізу математичних моделей з використанням сучасних інструментальних засобів комп’ютерної математики. У рамках комп’ютерної математики вивчаються дисципліни, що створюють професійні компетентності бакалавра у цій галузі. Вони відносяться не лише до математики та програмування, але й до математичних основ комп’ютерних наук, аналізу даних, обчислювальної математики. Навчання тут створює можливість здобуття вищої освіти на магістерському рівні у галузях математики, прикладної математики, комп’ютерних наук, програмної інженерії.

Сьогодні праця фахівця-математика на будь-якій посаді, – від викладача у школі до аналітика у великій міжнародній компанії, пов’язана як із володінням сучасними системами комп’ютерної математики (Maple, MathCAD, MatLab, Mathematica, Reduce, Maxima, Derive, Axiom тощо), так і створенням власного сучасного програмного забезпечення. Вміння їх ефективно застосовувати у повсякденній діяльності суттєво підвищує конкурентоспроможність молодого спеціаліста на сучасному ринку праці.

Місцями працевлаштування випускників, що навчалися за бакалаврською освітньо-професійною програмою «Комп’ютерна математика», є підприємства, що працюють у інноваційних наукомістких галузях, науково-дослідні установи, що займаються дослідженнями у сфері інженерії, технологій, природничих наук, а також навчальні заклади різних рівнів.

Обирайте навчання за освітньо-кваліфікаційними програмами – «Математика» та «Комп’ютерна математика»! Це вдалий внесок у ваше майбутнє.

Чекайте на нашу наступну екскурсію.

Ваш математичний факультет