Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»:вихованка юридичного факультету, заступник керівника Управління комунікацій Конституційного Суду України та міжнародного співробітництва Світлана Папаяні

«Історії успіхів випускників ЗНУ»:вихованка юридичного факультету, заступник керівника Управління комунікацій Конституційного Суду України та міжнародного співробітництва Світлана Папаяні

«Історії успіхів випускників ЗНУ»:вихованка юридичного факультету, заступник керівника Управління комунікацій Конституційного Суду України та міжнародного співробітництва Світлана Папаяні
15.07.2020 14:57 Все Головні новини Факультети Юридичний Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успів випускників ЗНУ»

Черговий випуск рубрики «Історії успіхів випускників ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) присвячений розповіді про вихованку юридичного факультету – кандидата юридичних наук, заступника керівника Управління комунікацій Конституційного Суду України та міжнародного співробітництва – завідувача відділу комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу Світлани Папаяні. Світлана Василівна охоче розповіла про те, як здійснила вибір майбутньої професії, роки навчання у виші та про шлях професійного становлення.

- Вибір професії – справа відповідальна, – зазначила випускниця юридичного факультету. – Але, якщо з першою разу не вгадав, завжди можна отримати другу освіту. Звісно, я жартую. Щодо мене, обидві отримані мною освіти вплинули на майбутню професію. За першою освітою я – політолог-міжнародник, перекладач, за другою – магістр права.

На сьогодні я працюю в Конституційному Суді України на посаді завідувача відділу комунікацій та правового моніторингу Управління комунікацій та міжнародного співробітництва.

Чому я обрала саме Запорізький національний університет?

Я завжди дотримуюся такого принципу: коли мені необхідно щось обрати, купити, здобути, я детально це вивчаю з усіх боків, зважую та визначаюся. Звісно, у питанні вибору закладу вищої освіти ключовим для мене був рівень фахівців, які даватимуть мені знання, ділитимуться досвідом. Серед освітніх закладів, які були в моєму списку, однозначно переміг Запорізький національний університет. Хочу із впевненістю наголосити, що рівень фахівців університету – дуже високий, тому навчатися було легко та цікаво.

Особливо хочу відмітити дружню та невимушену атмосферу, яка панує в університеті. Викладачі з великою повагою та розумінням ставляться до студентів, підтримують їх. Із великою кількістю людей, з якими я познайомилася в університеті, я продовжую спілкуватися, підтримувати дружні стосунки, а іноді й радитися з важливих питань (зокрема, щодо конституційної юрисдикції).

Крім того, університет надав мені можливість захищати дипломну роботу англійською мовою, що підтверджується відповідним сертифікатом. І мушу зізнатися, це справило досить позитивне враження на конкурсну комісію Конституційного Суду.

Із легкістю скажу фразу, яку мріє почути кожен викладач, педагог: знання та навички, отримані/набуті в університеті, були надзвичайно корисними та використовуються мною на практиці! Знаю, звучить пафосно, але це – цілковита правда.

Тому, користуючись нагодою, висловлюю велику подяку своїм викладачам і наставникам. Окрема подяка – декану юридичного факультету, доктору юридичних наук, професору, члену-кореспонденту Національної академії правових наук України, заслуженому юристу України Тетяні Коломоєць, а також – заступнику декана з навчальної роботи, кандидату юридичних наук, доценту Наталі Верлос.

Bene merenti bene profuerit (лат. – «Добре заслуговує на допомогу».)

 

 


Схожі новини