Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ фінішувала основна сесія зовнішнього незалежного тестування

В Україні з метою оцінювання навчальних досягнень випускників шкіл та професійних закладів освіти, а також забезпечення рівних можливостей для отримання вищої освіти в Україні, з 25 червня по 15 липня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання. Один із пунктів тестування був розташований в інженерному навчально-науковому інституті Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University). Саме тут 30 червня було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури; 1 липня – єдиний вступний іспит з англійської мови для тих. хто прагне вступити до магістратури; 2 липня – із фізики; 9 липня – з історії України; 13 липня – із біології; 15 липня – із географії.

Як завжди, на відмінно спрацювала команда інструкторів інженерного навчально-наукового інституту під керівництвом відповідального за роботу пункту проведення ЗНО Миколи Світанька. До складу команди увійшли викладачі та співробітники ЗНУ, а саме Лілія Головко, Світлана Калініна, Ганна Карпенко, Надія Куриліна, Юлія Малишева, Олена Манькова, Людмила Рудень, Тетяна Сайкова, Ольга Усова. Багато хто з них вже не перший рік беруть участь у проведенні ЗНО, тому всі етапи тестування пройшли без порушень, з виконанням правил, викликаних поширенням коронавірусної інфекції. Зокрема, усі учасники ЗНО були забезпечені засобами індивідуального захисту й антисептиками; приміщення були ретельно провітрені та дезінфіковані; зберігалася обов’язкова дистанція півтора метри між учасниками тощо.

Своїми враженнями про проходження зовнішнього незалежного оцінювання в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ поділилася абітурієнтка Аліна Медведь. В стінах інституту дівчина складала математику, і це був її перший тест ЗНО. У зв’язку з обставинами в яких відбувалося цьогорічне незалежне оцінювання, у Аліни не було можливості пройти в стінах університету пробне тестування, щоб розібратися з процедурою проходження тестування. Та як зазначила дівчина, завдяки професіоналізму і доброзичливому ставленню членів команди, вона зовсім не відчула відсутність досвіду.

Записуючись на зовнішнє незалежне оцінювання, Аліна вже знала, що хоче навчатися саме в Запорізькому національному університеті, а пріоритетною для себе спеціальністю вважає журналістику. Тож побажаємо Аліні Медведь і всім вступникам 2020 р. досягти поставленої мети і стати студентами саме того навчального закладу, в якому вони мріють навчатися!

Тестування завершилося, проте попереду на абітурієнтів чекає отримання результатів, реєстрація електронних кабінетів, вибори пріоритетів, спеціальностей і закладів вищої освіти тощо.

Сподіваємося, що незабаром сьогоднішні абітурієнти повернуться до нас уже як студенти Запорізького національного університету.

Інженерний навчально-науковий інститут