Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ допоможуть покращити мовні навички

24.07.2020 10:05 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Центр інтенсивного вивчення іноземних мов додаткові освітні послуги єдиний вступний іспит до магістратури

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)  запрошує на курси з інтенсивного вивчення англійської, польської, іспанської, німецької, французької та турецької мов студентів і всіх охочих покращити свій рівень володіння іноземними мовами.

Загалом Центр пропонує слухачам різні послуги, серед яких: загальний курс англійської мови для студентів, школярів та всіх охочих (від рівня А1 й далі), курс іспанської та турецької мов, польської мови, підготовчі курси з англійської мови для вступу до магістратури.

Загальні курси розраховані на 3,5 місяці, що складає 120 академічних годин, а інтенсивні курси – 2,5 місяці – 80 академічних годин. Перед початком занять слухачі проходять безкоштовне тестування і за його результатами потрапляють в групу відповідно до свого рівня. Заняття проходять два рази на тиждень у вечірній час з 18.00 до 20.40 у групах.

Також Центр інтенсивного вивчення іноземних мов пропонує курси за програмою «Мовна підготовка викладачів» (англійська), який передбачає 120 академічних годин для викладачів і співробітників. Графік занять (дві пари на тиждень) узгоджується з кожною групою окремо.

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ діє з 1996 року, і за цей час навчання на його базі пройшло багато студентів, науковців і співробітників вишу. Тут гарантують якість наданих послуг і професіоналізм викладачів. Зауважимо, що співробітниками Центру був накопичений значний досвід, розроблені нові ефективні методики інтенсивного вивчення іноземних мов, удосконалена система викладання англійської мови як такої, що користується найбільшим попитом (наразі вона побудована за модульним принципом і охоплює всі рівні мовної підготовки, від початкового до найвищого).

Відзначимо, що пріоритетним напрямком діяльності Центру є інтенсивне вивчення іноземних мов згідно із Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти. Крім того, курси Центру дають гарну можливість оновити свої знання з іноземної мови, якщо довго не було розмовної практики.

Слухачі під час навчання працюють над граматикою, лексикою, читанням, аудіюванням, письмом, а також працюють в парах, групах, моделюють ситуації та займаються розмовною практикою англійської мови. Директор Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвара Петросова наголосила, що кінцевий результат завжди залежить від вмотивованості слухачів, сумлінного ставлення до занять та виконання всіх завдань.

Після завершення курсів й успішного проходження тестування слухачі отримають відповідні сертифікати та можуть далі опановувати мову на інших рівнях. Також наголошуємо, що на сьогодні триває набір в групи із інтенсивного  вивчення англійської, польської, іспанської, турецької мови на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, німецької мови на базі центру німецької мови партнера Ґете-інституту, французької мови на базі Французького лінгвістичного центру.

Крім того, в Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов працюють підготовчі курси для складання єдиного вступного іспиту та вступних випробувань з іноземної мови для вступу до магістратури. Розклад: узгоджується з кожною групою окремо. Програма навчання передбачає стратегії роботи з текстами, лексикою, граматикою.

Своїми враженнями від проходження курсів діляться студенти і викладачі ЗНУ. Зокрема, слухачка підготовчих курсів для вступу до магістратури  Юлія Глушенко (економічний факультет) говорить: «Я тільки отримала диплом бакалавра на економічному факультеті і мріяла про вступ до магістратури. Коли я тільки потрапила на ці курси, то вступний тест показав мої знання на рівні 11 з 42 балів. За весь час навчання я змогла підвищити свій результат і на основній сесії набрала 22 з 42 балів. Окрему подяку я хотіла висловити нашому викладачеві: те, що вона робила і як викладала матеріал, по-іншому не назвеш, як диво. Я залишилась задоволена курсом на 100%, всім рекомендую».

В свою чергу, кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана з навчальної роботи факультету журналістики, слухачка курсів «Мовна підготовка викладачів (англійська)» Наталія Тяпкіна переконана: «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина. І не просто людина, а освічена та сучасна. Думаю, всі це розуміють, але у більшості випадків не вистачає часу, сили, грошей тощо, а найперше – мотивації. Моєю потужною мотивацією стала подорож у Францію та втрачений багаж, а фраз "I am a teacher", "my name is...", - не вистачило, щоб сформулювати проблему. Після першого року навчання мої наступні перетини кордону вже проходили спокійно, власний прогрес страшенно тішив та надавав упевненості. Дякую за це колегам із Центру інтенсивного вивчення іноземних мов. Треба пам'ятати, що опанування будь-якої мови – це величезна щоденна праця, яка може перетворитися в  захопливе заняття в колі однодумців. Саме в такій атмосфері проходили наші заняття. Доброзичливість, гумор, сміх, life story стали невід'ємними частинами наших занять».

Тож усі, хто хоче опанувати або підтягнути рівень знання іноземної мови можуть не зволікати, а звертатись до Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, що знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66а, корпус ЗНУ № 2, 108 аудиторія або за телефоном: 289-12-95, 066-290-56-21.

E-mail: civim.dpodop@znu.edu.ua. Сайт: http://sites.znu.edu.ua/child-advance.