Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ оприлюднено рейтингові списки вступників

У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ  оприлюднено рейтингові списки вступників
24.07.2020 09:02 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж вступна кампанія-2020 оприлюднення списків вступників

Із 14 по 18 липня в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) відбулися іспити з української мови та математики для вступників на базі 9-х класів. Завершився найскладніший етап вступної кампанії, і сьогоднішні абітурієнти вже очікують на оприлюднення рейтингових списків вступників.

Як розповіла відповідальний секретар відбіркової комісії Альона Луценко, розуміючи з яким нетерпінням хлопці і дівчата чекають на результати іспитів, члени відбіркової комісії працювали над формуванням рейтингових списків вступників навіть у неділю до 18-ї години! А щоб абітурієнти швидше дізналися результати, працівники відбіркової комісії особисто їм зателефонували.

Та завжди приємно не лише почути, що ти набрав достатньо балів, щоб стати студентом, а й побачити це на власні очі. Отже, сьогодні 23 липня всі, хто вступають до Запорізького фахового гідроенергетичного коледжу, зможуть ознайомитися з рейтинговими списками вступників! Інформація буде оприлюднена, як на стендах в коледжі, так і в рубриці новин на сайті ЗГЕФК ЗНУ за покликанням: http://www.zgec.zp.ua/

Вчорашнім школярам, які зробили вірний вибір, обравши для свого професійного становлення Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ, лишився останній крок до того, щоб стати студентами. А саме знайти себе в наказі про зарахування до ЗГЕФК ЗНУ. Для студентів, що навчатимуться за державним замовленням, він буде оприлюднений 29 липня. А для хлопців і дівчат, які отримуватимуть освіту за кошти фізичних або юридичних осіб, - 31 липня.

На базі 9-х класів вступна кампанія майже завершена. Проте вона все ще попереду для абітурієнтів, що вступають на базі отриманої освіти кваліфікованого робітника, а також 11-ти класів. В Запорізькому гідроенергетичному коледжі вони зможуть навчатися за такими спеціальностями та освітніми програмами, як «Будівництво та цивільна інженерія» («Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції»; «Будівництво гідротехнічних споруд»); «Теплоенергетика»; «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; «Облік і оподаткування». Більш детальну інформацію о спеціальностях та освітніх програмах можна отримати за покликанням: http://www.zgec.zp.ua/professions.html

Строки подання документів для абітурієнтів на базі професійно-технічних училищ – з 13 серпня по 2 вересня. Для вступників на базі 11-х класів, що склали ЗНО з 13 серпня по 01 вересня. Для абітурієнтів на базі 11-х класів, які вступають на підставі екзаменів, складених у коледжі, - з 13 по 22 серпня.

На будь-які питання абітурієнтів нададуть кваліфіковану відповідь члени відбіркової комісії та її відповідальний секретар Альона Олексіївни Луценко за телефонами: (095)717-34-64, (068)73-82-592, (061)224-87-34. Адреса Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10.

Відбіркова комісія працює для вас з понеділка по п’ятницю – з 8.00 до 17.00. Перерва – 12.00-12.30.

Інженерний навчально-науковий інститут