Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Оприлюднено рейтингові списки рекомендованих на зарахування до Запорізького металургійного фахового коледжу на базі 9 класів

Двадцятого липня в Запорізькому металургійному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) завершилися вступні іспити з української мови та математики. А вже сьогодні колишні школярі, а нині майже студенти Запорізького металургійного фахового коледжу можуть ознайомитися з рейтинговими списками вступників. Інформація оприлюднена на стендах коледжу та в рубриці «Рейтингові списки для абітурієнтів на базі 9 класів» на сайті ЗМФК ЗНУ за покликанням: http://zmk.zp.ua/pdf/reit9kl2020.pdf

Завдяки зручній формі, кожен абітурієнт має можливість побачити яким чином формувався його конкурсний бал (складалися оцінки за іспити з української мови та математики, бал за успішне закінчення підготовчих курсів, середній бал документу про освіту). Крім того, завдяки оприлюдненню рейтингових списків вступників, кожен абітурієнт може самостійно визначити на якій спеціальності в нього найбільші шанси навчатися за державним замовленням.

У хлопців і дівчат, які обрали для навчання один із найкращих фахових коледжів регіону, позаду всі основні етапи вступної кампанії, залишилося лише побачити себе в наказі про зарахування до ЗМФК ЗНУ. Для вступників, які навчатимуться за державним замовленням, він буде оприлюднений 29 липня. А для абітурієнтів, які отримуватимуть освіту за кошти фізичних або юридичних осіб, - 31 липня.

Отже, вже наприкінці липня сьогоднішні абітурієнти, що вступають на базі 9-х класів, стануть студентами Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ. А для тих, хто бажає навчатися в ЗМФК ЗНУ на базі отриманої освіти кваліфікованого робітника, а також – на базі 11 класів, вступна кампанія лише почнеться. Нагадуємо, що строки подання документів для абітурієнтів на базі професійно-технічних училищ – із 13 серпня по 2 вересня. Для вступників на базі 11 класів, що склали ЗНО з 13 серпня по 01 вересня. Для абітурієнтів, котрі закінчили 11 класів, які вступають на підставі екзаменів, складених у коледжі, – із 13 по 22 серпня.

Запорізький металургійний фаховий коледж пропонує абітурієнтам на базі диплому кваліфікованого робітника чи 11 класів отримати освіту за такими спеціальностями, як «Галузеве машинобудування», «Металургія» («Виробництво сталі і феросплавів»), «Металургія» («Обробка металів тиском»), «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Залізничний транспорт», «Транспортні технології (на залізничному транспорті)». Більш детальну інформацію про спеціальності можна отримати за покликанням: http://zmk.zp.ua/spetsilnosti.html

На всі питання стосовно вступної кампанії-2020 нададуть кваліфіковану відповідь члени відбіркової комісії та її відповідальний секретар Оксана Борисівна Матяшева. Відбіркова комісія працює для вас з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.30. За адресою: м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71. Телефони: 770-80-81, 770-80-82, 770-80-83, 050-851-82-22.

Інженерний навчально-науковий інститут