Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету Андрій Васильєв – серед переможців Відкритого кубка Федерації легкої атлетики Запорізької області

29.07.2020 11:01 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет спорт перемога

Днями в м. Запоріжжі на стадіоні СК «Мотор-Січ» відбувся Відкритий кубок Федерації легкої атлетики Запорізької області. Це – перші змагання легкоатлетів після пом’якшення карантинних заходів у Запоріжжі. Серед його переможців – студент юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Андрій Васильєв. Він став кращим на дистанції 100 м із часом 10,4 с.

Це – чудовий результат для спортсмена ЗНУ. Нагадаємо, що Андрій у минулому році увійшов до списку топ-атлетів 2019 року, за результатами виступів у літньому та зимовому сезонах, який підготувала Федерація легкої атлетики України. У цьому рейтингу були представлені топ-50 чоловіків та жінок у кожній дисципліні, а також топ-10 у категоріях молодь та юніори. Кращим результатом сезону-2019 для Андрія Васильєва став час 10.61 с, із яким він посів 4 місце чемпіонату України в Луцьку, а також – 10.67 с, теж показані під час цих національних змагань. У топ-50 із бігу на дистанції 100 м серед чоловіків він посів 9 позицію. У топ-10 спортсменів категорії «молодь» Андрій посів 6 місце; а в рейтингу юніорів до 20 років, спортсмен за підсумками минулого року опинився на 2 місці.

Колектив ЗНУ вітає Андрія Васильєва та зичить йому нових перемог.