Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбудеться семінар із перспектив стратегічного планування в українській вищій школі

29.07.2020 11:49 Все Головні новини Zaporizhzhia National University міжнародна діяльність наукова діяльність семінар

30 липня до Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) завітають почесні гості – президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, професор Варшавського університету Тарас Фініков і професор Національного університету «Дніпровська політехніка» Артем Бардась.

За їхньою участю на базі університету відбудеться семінар «Основні тенденції розвитку європейської вищої освіти та перспективи стратегічного планування в українській вищій школі». До участі в заході запрошуються всі охочі.

Місце проведення – навчальний корпус № 2 (вул. Жуковського, 66б), ауд. 224. Початок – 10.00.