Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускник ЗНУ Сергій Фролов здобув два срібла першого етапу Кубка України з плавання

31.07.2020 10:49 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University спорт перемога

Днями в м. Дніпрі відбувся перший етап Кубка України з плавання. Це – перше спортивне змагання такого рівня після завершення карантину. Запорізькі спортсмени гідно представили своє місто, здобувши в результаті змагань 6 срібних медалей та одну бронзову. Зокрема, достойно виступив випускник юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), відомий спортсмен Сергій Фролов. Він двічі став срібним призером змагання: на дистанції 200 м вільним стилем (1:53.71) та 400 м вільним стилем (3:56.53).

Нагадаємо, що на рахунку в цього спортсмена в минулому – кілька вагомих перемог. У Всесвітніх Іграх військовослужбовців-2019 він приніс Україні золоту медаль на дистанції 1500 м вільним стилем, а також – на дистанціях 800 та 400 м вільним стилем здобув срібло й бронзу відповідно. А ще під час навчання в Запорізькому національному університеті Сергій Фролов приніс національній збірній Україні нагороду під час Всесвітньої літньої Універсіади в Китаї. До речі, його бронза стала другою медаллю, здобутою представниками запорізьких ЗВО на цьому престижному спортивному змаганні світового рівня. Того разу на дистанції 800 м вільним стилем він фінішував третім, із результатом 7:51.06.