Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулось робоче засідання Приймальної комісії ЗНУ

У ЗНУ відбулось робоче засідання Приймальної комісії ЗНУ

У ЗНУ відбулось робоче засідання Приймальної комісії ЗНУ
04.08.2020 10:08 Все Головні новини Приймальна комісія Вступна кампанія 2020 Обсяги державного замовлення

3 серпня у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася робоча зустріч керівництва вишу на чолі із ректором Миколою Фроловим із деканами, керівниками підрозділів, представниками Приймальної комісії університету. Під час зустрічі обговорювалися питання розподілу фіксованих обсягів державного замовлення за освітнім рівнем бакалавр на основі повної загальної середньої освіти, на основі ОКР молодшого спеціаліста (на 1 курс зі скороченим строком навчання), а також за освітнім рівнем магістр.

Відповідальний секретар Приймальної комісії ЗНУ Іваненко Станіслав Валентинович повідомив про результати розподілу місць державного замовлення за фіксованими конкурсними пропозиціями за освітнім ступенем бакалавра на базі повної загальної середньої освіти. Зокрема, це стосується спеціальностей, для вступу на які передбачені творчі конкурси. Так, на 6 освітніх програм передбачено 30 місць на денну форму здобуття освіти і 2 місця на заочну. Зокрема, на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт» загальні обсяги бюджету на денну форму – 10 місць, на заочну – 2; на спеціальність 022 «Дизайн» - 10 місць (денна форма); на спеціальність 026 «Сценічне мистецтво» - 5 місць (денна форма); на спеціальність  191 «Архітектура та містобудування» - 5 місць (денна форма). 

За результатами ухвалених рішень під час засідання  щодо розподілу фіксованих обсягів державного замовлення за освітнім рівнем бакалавр на основі ОКР молодшого спеціаліста (на 1 курс зі скороченим строком навчання) було визначено такі загальні обсяги на 20 спеціальностях - 112 місць на денну форму і 5 місць на заочну форму здобуття освіти.  Детальніше з розподілом місць державного замовлення за фіксованими конкурсними пропозиціями можна ознайомитись за покликаннями: https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/ та https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/obsyag-derzhavnogo-zamovlennya-2016/

Відповідальний секретар відбіркової комісії по прийому до магістратури Марина Анатоліївна Томченко розповіла про розподіл фіксованих обсягів державного замовлення за освітнім рівнем магістр. Так, на 15 спеціальностях передбачено 83 місця на денну форму здобуття освіти і 19 місць на заочну форму здобуття освіти.

Детальний розподіл за освітніми програмами нижче: https://pk.znu.edu.ua/specialistmagistr/obsyag-derzhavnogo-zamovlennya/

За даними офіційного сайту  МОН загальноукраїнська статистика виглядає наступним чином. У 2020 році загалом по Україні державне замовлення за освітнім ступенем «Бакалавр» складає 84,6 тис місць (в тому числі за денною формою – 77,6 тис), що на 5,9% більше, ніж у 2019 році. Крім того, за ОС «Магістр» на основі ПЗСО обсяг держзамовлення складає 6,04 тис місць. Обсяг держзамовлення за освітнім ступенем «Магістр» на основі ОС бакалавра становить у 2020 році  45 тис місць.

Зокрема, державне замовлення на підготовку бакалаврів у вишах, що належать до сфери управління МОН, збільшено зокрема на такі галузі технічного та освітнього профілю, як:

Інформаційні технології – на 39,9%;

Механічна інженерія – на 13,3%;

Електрична інженерія – на 11,6%;

Виробництво та технології – на 11,1%;

Гуманітарні науки – на 10,8%;

Хімічна та біоінженерія – на 10,0%;

Електроніка та телекомунікації – на 10,0%;

Аграрні науки та продовольство – на 9,1%;

Математика та статистика – на 8,8%.

Із будь-яких питань щодо вступу-2020, отримання необхідної консультації, створення електронного кабінету вступника та інших питань радимо звертатися до фахівців приймальної комісії ЗНУ.

Зокрема, ви можете:

- написати лист на електронну пошту: pk.znu.ua@gmail.com;

- зателефонувати за номерами:  (061) 228-75-38, (061) 289-12-68

- завітати особисто за адресою: вул. Жуковського, 66б, навчальний корпус № 2, каб. 115.

Крім того, усі охочі можуть знайти потрібну інформацію сайті Запорізького національного університету в рубриці «Вступнику»: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk та https://web.znu.edu.ua/pk/index.php

 

 

Схожі новини