Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ акцентували увагу абітурієнтів пільгових категорій на особливостях вступу-2020

У ЗНУ акцентували увагу абітурієнтів пільгових категорій на особливостях вступу-2020

У ЗНУ акцентували увагу абітурієнтів пільгових категорій на особливостях вступу-2020
06.08.2020 13:53 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University вступна кампанія-2020 пільгові категорії вступників вступні іспити

На сьогодні, під час вступної кампанії-2020, до приймальної комісії ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) звертається за консультаційним роз’ясненням чимало вступників, зокрема ті, хто належать до пільгових категорій, які вступають на бакалаврат через вступні іспити.

Фахівці приймальної комісії нагадують про особливості вступу тим вступникам, які належать до квоти-1. До цього переліку належать:

- особи з інвалідністю внаслідок війни;

- особи, визнані постраждалими учасниками революції Гідності, учасниками бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», зокрема ті з них, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) в порядку, визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України;

- діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа;

- особи, у яких є захворювання, зазначені в Переліку захворювань та паталогічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (згідно з Наказом МОН/ МОЗ України № 1027/900 від 29.08.2016).

Ці вступники вступають до закладу вищої освіти за результатами не зовнішнього незалежного оцінювання, а через вступні іспити, які відбудуться 10-12 серпня. Для участі в цих іспитах вступникам потрібно подати до приймальної комісії (навчальний корпус ЗНУ № 2, каб. 115) юридичний висновок, що підтверджує їхній статус, оформлений фахівцями юридичного відділу ЗНУ за адресою: навчальний корпус ЗНУ № 2, каб. 105 до 7 серпня (до 15.45).

Ті вступники пільгових категорій, які планують навчатися за кошти фізичних або юридичних осіб, можуть подавати такий юридичний висновок до 16 серпня.

Звертаємо окрему увагу представників «квоти-2», до якої належать особи, які вступають за програмою «Крим-Україна», які проживають на тимчасово окупованій території й не зареєстровані як внутрішньо переміщені особи або переселилися з неї після 01 січня 2020 року. До 19 серпня їм необхідно подати документи до приймальної комісії ЗНУ задля участі у вступних іспитах. Перед цим їм потрібно звернутися до Запорізької загальноосвітньої школи № 15 (Запоріжжя, вул. Фортечна, буд. 72/68) та пройти на її базі атестацію з української мови та літератури й з історії України.

Щоб отримати інформацію з будь-якого питання, пов’язаного з перебігом вступної кампанії-2020, звертайтеся до приймальної комісії ЗНУ за адресою: вул. Жуковського, 66-б, навч. корпус №2, каб. 115, або телефонуйте: 289-12-68, 228-75-38.

 

Схожі новини