Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, менеджерка з бронювання та продажів турів «Тripway» Анастасія Зінкевич

07.08.2020 10:49 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках вашій увазі пропонується інтерв’ю з вихованкою факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, менеджеркою з бронювання та продажів турів «Тripway» Анастасією Зінкевич.

- Добрий день, Анастасіє. Скажіть будь ласка, чому для здобуття вищої освіти Ви обрали саме ЗНУ?

- Обираючи для вступу заклад вищої освіти та спеціальність, я довго вагалася: куди може піти вчитися випускник після школи з поглибленим вивченням іноземних мов? Мабуть, видається, що варто подавати документи на іноземну філологію, але ні. Ще у 9 класі я зрозуміла, що хочу навчатися на спеціальності «туризм». Але варіант філологічного я не відкидала. Чому туризм у ЗНУ? З усіх навчальних програм найбільше зацікавила саме та, що пропонував цей виш, хоча здавалося б, напрям один – то й програма має бути одна. Зацікавили набір предметів, практика за кордоном, мови, що пропонували вивчати.

- Що Вам запам’яталося з університетських років найбільше і що Вам із здобутих знань знадобилося потім у житті?

- Роки студентського життя були дуже насичені на події: це була перемога в творчому конкурсі для першокурсників усіх факультетів «Дозвольте відрекомендуватися», туристичні злети, діяльність у студраді, походи. Звісно, що власне навчання, практики в готелях Запоріжжя, поїздки до Болгарії, потім – до Карпати. Зараз моя робота не зовсім пов’язана з готельним бізнесом, але всі ці практики дали гарну підготовку до моєї теперішньої роботи, зокрема до взаємодії з людьми.

- Чи підтримуєте Ви стосунки з колишніми викладачами та одногрупниками?

- Так, звісно, я спілкуюся з Буцановою Женею, Єфановою Оленою, Скориченко Христиною, Малим Богданом, Коноваленко Владом і Мартищенко Максом.

- Чи стала Вам у пригоді вища освіта під час пошуку роботи?

- Я почала працювати саме в авіаційній галузі вже після 4 курсу, (до цього були ресторани та готелі, де не завжди питали, де навчаєшся), а от в авіації диплом вже був великим плюсом.

- Що для Вас найскладніше в роботі?

- Найважче було в березні цього року, коли туризм зазнав величезного падіння і збитків в момент. Тож зараз здається, що немає нічого складного.

- Що Вас надихає в роботі й чи прагнете Ви чогось більшого?

- Надихає постійна комунікація з різними людьми, зокрема з представниками авіакомпаній. Прагну й далі опановувати всі системи бронювання (а їх чимало) та далі розвиватися в авіаційній галузі.

- Дякуємо за відповіді на запитання та бажаємо Вам подальших професійних успіхів!