Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ успішно провели додаткову сесію ЗНО з історії України

07.08.2020 12:21 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут зовнішнє незалежне оцінювання-2020 вступна кампанія-2020 додаткова сесія ЗНО

В Україні 24 липня 2020 року тестуванням з фізики стартувала додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання для тих учасників, які з об'єктивних причин не взяли участі у основному тестуванні, а також для осіб, які брали участь в антитерористичній операції, проживають на тимчасово окупованій території тощо. В інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) 6 серпня успішно проведено додаткову сесію ЗНО з історії України.

Згідно з наданою керівником пункту тестування Миколою Світаньком інформацією, загальна кількість зареєстрованих учасників складала 90 осіб. Проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання в інституті забезпечували досвідчені інструктори: Лілія Головко, Тетяна Сайкова, Ольга Усова, Сергій Ільїн, Марина Жук, Людмила Рудень та Олександр Посунько.

До участі у тестуванні, згідно до рекомендацій проведення ЗНО у період карантину через COVID-19, допуск учасників до корпусу №10, де проходило тестування, здійснювався після проведення термометрії, оцінки наявності ознак респіраторних хвороб та за умови використання захисної маски. Усі учасники додаткової сесії ЗНО були забезпечені засобами індивідуального захисту й антисептиками, між учасниками зберігалася обов’язкова дистанція в півтора метри. Аудиторії для іспитів відповідали санітарним нормам, були безпечними, ретельно провітреними, дезінфікованими та комфортними, тобто ключовий пріоритет – збереження здоров’я абітурієнтів та викладачів було забезпечено.

Додаткова сесія ЗНО триватиме до 10 серпня, а її результати будуть оголошені до 14 серпня. Абітурієнти, які вже завершили тестування, реєструють свої електронні кабінети, обираючи спеціальності та заклади вищої освіти, обмірковують розстановку пріоритетів. А з усіх виникаючих питань вони можуть звернутися до співробітників приймальної комісії Запорізького національного університету за адресою: вул. Жуковського, 66-б, навчальний корпус № 2, каб. 115.

Запорізький національний університет – це найбільший виш Півдня України, тому й вибір спеціальностей для здобуття вищої освіти дуже широкий. І ми сподіваємося, що вже у вересні зустрінемося з нинішніми абітурієнтами вже як зі студентами ЗНУ, інженерного навчально-наукового інституту або коледжів нашого університету!

Інженерний навчально-науковий інститут