Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ надає вступникам додатковий шанс стати його студентами

07.08.2020 14:03 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ вступна кампанія-20202 додатковий набір

До уваги абітурієнтів, які прагнуть зустріти 1 вересня студентами Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). У випускників 9-х класів з’явився додатковий шанс на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за кошти фізичних або юридичних осіб. Адже саме для цієї категорії вступників продовжено термін подачі документів.

Відповідне рішення про продовження вступної кампанії для закладів фахової передвищої освіти було ухвалено Міністерством освіти і науки України з врахуванням особливостей вступу у 2020 році, що зумовлені реалізацією заходів задля запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19.

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ запрошує абітурієнтів подати заяви та документи на вступ з 1 серпня й до 18 год. 22 серпня 2020 року. Ви можете обрати одну з таких спеціальностей: «Харчові технології», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Облік та оподаткування» і «Маркетинг».

Вступні іспити для цієї категорії вступників проводяться з 23 до 29 серпня 2020 року включно, а рейтинговий список вступників оприлюднюється не пізніше 12:00 год. 31 серпня 2020 року.

Вступники, які отримали рекомендації для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 12 год. 03 вересня 2020 року. Зарахування вступників за кошти фізичних або юридичних осіб відбувається не пізніше 12 год. 5 вересня 2020 року.

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ пропонує здобути престижні професії, що користуються попитом у роботодавців регіону, тож навчання тут це – висока майбутня зарплата, соціальні пакети, швидке кар’єрне зростання, успіх його випускників.