Новини пресслужби ЗНУ / Новини / МОН України повідомляє про перенесення третьої сесії зі складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступників до магістратури

10.08.2020 09:45 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University вступна кампанія-2020 вступ до магістратури Міністерство освіти і науки України

До уваги всіх охочих цього року вступити до магістратури. Міністерство освіти і науки України повідомляє про перенесення третьої сесії зі складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:
• зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
• не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.
Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в містах, де розташовані регіональні центри (м. Вінниця, Дніпро, Слов’янськ, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Одеса, Харків, Херсон). Вартість спеціально організованої сесії - 510 грн.
Для Запоріжжя пунктом тестування є м. Дніпро.

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит з іноземної мови, третю сесію перенесуть на 19 вересня.

Таке рішення дає шанс вступникам на магістратуру, які не мали можливості взяти участь в основній та додатковій сесіях або не склали їх, все ж таки вступити до ЗВО до початку осіннього призову.

Реєстрація на третю сесію триватиме з 17 до 25 серпня. Її здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Якщо до 01 вересня не буде сплачено суму в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним.
Для реєстрації на ЄВІ вступники мають надіслати на офіційну електронну адресу відбіркової комісії ЗНУ znu.vstup.magistr@gmail.com скановані копії (фотокопії) таких документів:
1. Заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (Зразок заяви-анкети https://mon.gov.ua/storage/app/media/news/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/2020/04/30/dodatok.docx);
2. Документа, що посвідчує особу;
3. Облікової картки платника податків;
4. Документа про здобутий ступінь вищої освіти;
5. Медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/0 (у разі створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
6. Фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (із урахуванням норм, наведених у п. 3 – 7 розділу ІІІ Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затверджених Міністерством внутрішніх справ України за № 875 від 18.10.2019, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України від 07.12.2019 р. за № 1146/34117);
7. Довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до ЄДБО). У довідці обов’язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувається вступ.
У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.
У тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

За більш детальною інформацію ви можете звернутися до відбіркової комісії ЗНУ за телефонами: (061) 289-12-33 або (050) 057-34-71.
Режим роботи відбіркової комісії:
понеділок - п’ятниця – з 9:00 до 17:00,
субота – з 9:00 до 14:00.
Більше інформації про спеціально організовану сесію ЄВІ за покликаннями:
bit.ly/3a2Wu1G