Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники біологічного факультету взяли участь у міжнародній конференції, присвяченій проєктному підходу в дидактичній діяльності ЗВО

10.08.2020 13:10 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет онлайн-конференція міжнародна діяльність проєктна діяльність

Науковці біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) навіть влітку продовжують невпинно працювати. Зокрема, днями відбулась міжнародна конференція «Проєктний підхід в дидактичній діяльності закладу освіти – міжнародний вимір». У ній взяли участь більш ніж 65 учасників з України, Польщі та Словаччини.

Цей захід проходив в онлайн-форматі та був присвячений проєктній та грантовій діяльності. Запорізький національний університет – один із співорганізаторів цієї конференції. У складі організаційного комітету ЗВО був представлений доцентом кафедри садово-паркового господарства та генетики Оленою Бойкою.

У рамках проведення заходу учасники обмінялися міжнародним досвідом, запропонували ідеї спільних проєктів й обговорили їх. Також науковці розглянули можливості аплікування та імплементування проєктів за умов пандемії коронавірусу й пов’язаних із нею карантинних обмежень.