Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ якісно підготувалися до зміцнення й модернізації матеріально-технічної бази до початку нового навчального року

10.08.2020 15:30 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина ZNU Zaporizhzhia National University адміністративно-господарська частина ремонти коворкінг-центр благоустрій

Добігає кінця літо, а з ним – й основний сезон ремонтних робіт, які розгорнулися у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Уже до початку нового навчального року представники адміністративно-господарської частини, які працюють за дорученням ректора Миколи Фролова та під керівництвом проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергія Кушніра, планують завершити підготовку матеріально-технічної бази університету.

Поточний рік по праву можна вважати етапом суттєвої модернізації університету, підвищення його енергоефективності, комфортності та інклюзивності. Незабаром представники академічної спільноти – студенти та викладачі, які незабаром розпочнуть освітній процес, зможуть побачити й оцінити ті зручності, які підготували для них будівельники університетської рембудгрупи та підрядних організацій.

Масштабні перетворення в корпусах – відремонтовані та модернізовані коридори, світлі й охайні аудиторії, комфортні вбиральні, обладнані з урахуванням потреб інклюзивної категорії користувачів, численні нові енергоощадні вікна й двері, які сприяють енергозбереженню в прохолодний період року, – та інші важливі матеріально-технічні перетворення чекають на тих, хто тут буде навчатися й працювати. Окрім іншого, триває впровадження енергоощадних технологій, облаштування територій, а також – реалізація масштабного проєкту університетського коворкінг-центру.

У процесі підготовки матеріально-технічної бази університету до початку нового навчального року враховуються пріоритети розвитку сучасної інфраструктури ЗНУ, яка, за підрахунками фахівців, наразі займає загальну площу майже в 30 га (територія студентського містечка, навчальні корпуси, п’ять студентських гуртожитків, чотири бази відпочинку – на о. Хортиця та в смт Кирилівка).

Олена Хлистун

ФОТОГАЛЕРЕЯ: