Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнти, які обрали освітні програми «Спорт», «Фізичне виховання» і «Фітнес та рекреація», успішно склали творчі конкурси

13.08.2020 12:04 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму вступна кампанія-2020 творчі конкурси

Цього року під час вступної кампанії в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) охочі вступити на факультет фізичного виховання за освітніми програмами «Спорт», «Фізичне виховання», «Фітнес та рекреація» за державним замовленням або за контрактом мали пройти творчий конкурс. Такі вступні випробування відбувалися в два потоки: 6 і 12 серпня. У виші створили всі умови, аби вступники могли в безпечних і комфортних умовах продемонструвати свій фізичний розвиток і вправність у виконанні фізкультурних вправ.

У рамках творчих конкурсів зі вступниками працювали висококваліфіковані викладачі різних кафедр факультету. Зокрема, спортивні можливості майбутніх студентів оцінювали члени компетентної комісії: доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Юлія Коваленко, в.о. завідувача кафедри фізичного виховання, старший викладач Віктор Горбуля, доцент кафедри фізичної культури і спорту Валентин Пономарьов, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії Олена Бессарабова,  доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії Ірина Кальонова, старший викладач кафедри фізичної терапії та ерготерапії Олена Іванська. Загальна кількість осіб, які вже взяли участь у творчих конкурсах за спортивними напрямами – більше за 90 осіб (перший потік) і більш ніж 80 вступників (другий потік).

Варто відзначити, що програма творчих конкурсів для вступу на спеціальність «Фізична культура і спорт» освітніх програм «Спорт», «Фізичне виховання» передбачає: тестові випробування з багатоборства (піднімання ніг до прямого кута 90 градусів з вихідного положення, «вис на гімнастичній стінці» – лише для дівчат, підтягування на високій перекладині з вихідного положення, «вис на перекладині на прямих руках» – лише для юнаків, біг на 100 метрів, стрибок у довжину з місця), а також тестові завдання для осіб, які за станом здоров’я не виконують вправи з багатоборства.

Крім того, програма творчого конкурсу для вступу на навчання за освітнім ступенем бакалавр спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» освітньої програми «Фітнес та рекреація» передбачає виконання таких завдань із фізичної підготовленості: піднімання тулуба в положення сидячи за 1 хвилину; човниковий біг 4х9; стрибок у довжину з місця.

За словами кваліфікованої комісії викладачів, які опікуються перебігом творчих конкурсів на спеціальність «Фізична культура і спорт» за освітніми програмами «Спорт», «Фізичне виховання», «Фітнес та рекреація», його учасники поставилися до завдання максимально відповідально. Вони продемонстрували швидкість, гнучкість, витривалість, спортивний характер. Цього року деякі вступники продемонстрували високі спортивні результати і досягненнями, отримавши найвищі бали. Серед них: біг на 100 метрів майже за 12 секунд, 25 підтягувань, стрибок у довжину  з місця на відстань 2 метри 80 сантиметрів тощо.

Представники факультету побажали всім вступникам успішно скласти завдання і зустріти початок нового навчального року вже студентами ЗНУ. Відзначимо, що II сесія (додатковий потік) творчих конкурсів та вступних іспитів (для вступу тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб) відбудеться з 13 по 22 серпня.

Із деталями програм творчих конкурсів для вступу й критеріями оцінювання можна ознайомитись нижче: https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/05-programi-vstupnix-ekzameniv-ta-tvorchix-konkursiv-bakalavr/

Із розкладом творчих конкурсів та вступних іспитів для вступу за освітнім ступенем бакалавра можна ознайомитись за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/06-rozkladi-vstupnix-ekzameniv-tvorchix-konkursiv-ta-apelyacij-bakalavr/