Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартував прийом електронних заяв від вступників до бакалаврату

У ЗНУ стартував прийом електронних заяв від вступників до бакалаврату

У ЗНУ стартував прийом електронних заяв від вступників до бакалаврату
14.08.2020 10:04 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University вступна кампанія приймальна комісія електронні заяви

13 серпня 2020 року розпочато прийом електронних заяв на вступ до українських вишів на бакалавра після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період із 1 по 12 серпня). У цей час всі охочі вступити до ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) можуть звернутися до консультаційного центру за адресою: вул. Жуковського. 66 б, навчальний корпус №2, каб. 115.

Тут вступники отримають усю необхідну інформацію щодо вступної кампанії-2020, також, за потреби, їм нададуть покрокову інструкцію щодо подання онлайн-заяв через електронні кабінети або ж допоможуть здійснити це на практиці.

Також нагадуємо про особливості цьогорічної вступної кампанії для всіх охочих вступити цього року на бакалаврат (до наскрізної магістратури).

Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджет у будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які вони подаються. Кількість поданих заяв на контракт не обмежується.

У кожній заяві, яку вступник подає на бюджет, він обов’язково встановлює її пріоритетність – від 1 до 5, де 1 – це найвища пріоритетність, а 5 – відповідно, найнижча. Встановлення пріоритетності –  це важливий крок, адже її зміна після подання заяви є неможливою.

Перед поданням заяв вступники можуть оцінити свої шанси отримати бюджетне місце на конкретну спеціальність, скориставшись інформацією про прохідні бали минулих років на поточну конкурсну пропозицію. Як свідчить практика, кардинально вони не змінюються, лише можуть зростати на топові спеціальності.

Слідкувати за цьогорічними рейтингами вступники зможуть після початку подання заяв на сайтах https://vstup.edbo.gov.ua/ або https://vstup.osvita.ua/. Планується, що інформація оновлюватиметься щодоби.

Важливо пам'ятати, що після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету буде вже неможливо. Тому краще пересвідчитись ще раз, що всі дані підвантажені у е-кабінет коректні. Зміна середнього бала після подання першої заяви можлива лише шляхом звернення вступника до закладу освіти, де була зареєстрована перша заява.

Вступники, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі та внесені до Реєстру осіб зі спеціальними умовами, мають переконатися, що під час подання заяв у них зазначена відповідна категорія пільги і що вона підтверджена закладом після подання заяви. 

Не обов'язково намагатися подати заяви у перший день, це жодним чином не впливає на участь у конкурсному відборі, але і не варто це відкладати на останню годину. 

Радимо вступникам ознайомитись з інструкціями щодо подання заяв і бути максимально уважними. Якщо, наприклад, вступник побачив у е-кабінеті навпроти своєї заяви статус  «Потребує уточнення вступником», у жодному разі не варто її скасовувати, потрібно звернутись до вишу та надати необхідні роз'яснення – скасування заяв призводить до втрати пріоритетності, потім уже неможливо подати заяву з такою ж пріоритетністю. 

Рекомендації на бюджет будуть відомими  не пізніше 27 серпня, виконати вимоги до зарахування потрібно буде до 18:00 31 серпня, а зарахування таких вступників відбудеться 5 вересня.

Нагадаємо, що 5 серпня, розпочато прийом е-заяв для вступу на ОС Магістр.

Більше інформації про цьогорічні особливості подання заяв на вступ до закладів вищої освіти дивіться за покликанням: https://mon.gov.ua/ua/news/13-serpnya-startuye-podannya-elektronnih-zayav-dlya-vstupu-na-bakalavra-ta-naskriznogo-magistra

З усіх питань, пов’язаних із перебігом вступної кампанії-2020, звертайтеся до приймальної комісії за адресою: вул. Жуковського, 66-Б (каб. 115) або за телефонами: 289-12-68, 228-75-38.

Також просимо вас завітати на сторінки приймальної комісії ЗНУ в соцмережах:

Telegram: https://t.me/VDPP_ZNU

 

Facebook: facebook.com/pk.znu.ua

 

 

 

 

 

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=51823 and cach_timestamp>1614205380
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'