Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Активне бажання абітурієнтів вступити саме до ЗНУ свідчить про авторитет, доброчесність і якість освіти у виші»

17.08.2020 11:20 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University вступна кампанія-2020 звернення ректора

Шановні запорожці! Шановні колеги, студенти та абітурієнти!
Вступна кампанія цього року на перший курс бакалаврату до Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувається із зростаючим успіхом. На ранок понеділка, 17 серпня 2020 року, ми маємо більше ніж 7 тисяч заяв абітурієнтів. І дуже важливо, що 1100 заяв мають перший пріоритет і 921 заява – другий.

Активне бажання абітурієнтів вступити саме до нашого університету свідчить про його авторитет, доброчесність і якість освіти.
Для подачі документів на бакалаврат і в магістратуру до нашого університету залишилось всього 5 днів. Давайте допоможемо шановним абітурієнтам зробити правильний вибір – вибір майбутнього разом із Запорізьким національним університетом.

Ректор Запорізького національного університету
Микола Фролов