Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають творчі конкурси для абітурієнтів на 1 курс бакалаврату за спеціальністю «Сценічне мистецтво»

Із 1 серпня у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочалась перша сесія (основний потік) творчих конкурсів та вступних іспитів для абітурієнтів на місця державного замовлення. Зокрема, 3-4 серпня стартували творчі конкурси за спеціальністю «Сценічне мистецтво». Перша сесія творчих конкурсів і вступних іспитів тривала до 12 серпня, згідно із затвердженим розкладом.

Зазначимо, що програма творчих конкурсів для вступу на спеціальність «Сценічне мистецтво» передбачає: виконання літературних творів, перевірку музичних та пластичних здібностей та етюдну роботу.
За словами кваліфікованої комісії викладачів, які опікуються перебігом творчих конкурсів на спеціальність «Сценічне мистецтво», його учасники поставилися до завдання максимально відповідально. Із творчою молоддю цими днями працювали висококваліфіковані викладачі кафедри акторської майстерності та дизайну, зокрема: старший викладач Тетяна Петрик (голова комісії), доцент Юліана Гончаренко (викладач хореографічного мистецтва), доцент, заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь (викладач з вокалу). Відзначимо, що набір цього року на 1 курс на цю спеціальність курують викладачі університету – головний режисер Запорізького академічного театру молоді, заслужений діяч мистецтв Геннадій Фортус та заслужена артистка України Марія Нестулій.
Вони відзначають достатній рівень підготовки цьогорічних абітурієнтів і висловлюють сподівання, що ті гідно впораються з цим етапом вступної кампанії. На творчий конкурс за спеціальністю «Сценічне мистецтво» 3 і 4 серпня завітало 20 вступників, які демонстрували креативність, творчу уяву, образне мислення, вокальну і хореографічну майстерність, гру на музичних інструментах, володіння сценічною імпровізацією, акторські здібності й таланти, артистизм тощо.
Для другого потоку вступників на спеціальність «Сценічне мистецтво» творчі конкурси відбулися 11 і 12 серпня. Представники факультету побажали всім вступникам успішно впоратися з випробуваннями творчого конкурсу й зустріти початок нового навчального року вже студентами ЗНУ.
Відзначимо, що 2 сесія (додатковий потік) творчих конкурсів та вступних іспитів (для вступу тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб) відбувається з 13 - 22 серпня. Зокрема, для осіб, які претендують на вступ на спеціальність «Сценічне мистецтво» винятково на контрактну форму, творчі конкурси відбулися 17–18 серпня (1 потік) та 21–22 серпня (2 потік).
Із деталями програми творчого конкурсу на цю спеціальність і критеріями оцінювання можна ознайомитись нижче: https://pk.znu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/06/026-%D0%A2%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81.%D0%A1%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE.pdf
Із розкладом творчих конкурсів та вступних іспитів для вступу за освітнім ступенем бакалавра можна ознайомитись за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/06-rozkladi-vstupnix-ekzameniv-tvorchix-konkursiv-ta-apelyacij-bakalavr/