Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнтів запрошують стати студентами Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ

Для охочих здобути вищу освіту за спеціальностями Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) на базі 9 класів ще існує шанс здійснити свою мрію. До 22 серпня триває додаткового набору для абітурієнтів цієї каткгорії, які вступають до закладів фахової передвищої освіти на контрактну форму навчання.

Ця унікальна можливість обумовлена особливостями вступної кампанії-2020, а саме, реалізацією заходів із метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Таким чином вступ на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти за кошти фізичних або юридичних осіб продовжено. Завдяки цьому у багатьох абітурієнтів з'явиться додаткова можливість вибрати одну з безлічі різноманітних спеціальностей гідроенергетичного коледжу та стати студентами одного з найпрестижніших навчальних закладів нашого краю.
Спеціальності, за якими можливий вступ до Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ: «Видавництво та поліграфія»; «Маркетинг»; «Фінанси, банківська справа та страхування»; «Теплоенергетика»; «Гідроенергетика»; «Галузеве машинобудування»; «Прикладна механіка»; «Будівництво та цивільна інженерія» (освітньо-професійна програма «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції»), «Будівництво та цивільна інженерія» (освітньо-професійна програма «Будівництво гідротехнічних споруд»).
Строки подачі заяв – до 22.08.2020 р.
Вступні іспити та творчі конкурси для цієї категорії вступників проводяться з 23 до 29 серпня включно. Рейтинговий список вступників оприлюднюється не пізніше 12.00 31 серпня. Вступники, які отримали рекомендації для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 12.00 3 вересня. Зарахування вступників за кошти фізичних або юридичних осіб відбудеться не пізніше 12.00 5 вересня.