Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Днем Державного Прапора й Днем Незалежності України!

Вітаємо з Днем Державного Прапора й Днем Незалежності України!

21.08.2020 16:44 ZNU Zaporizhzhia National University привітання День Незалежності України День Державного Прапора

Шановні викладачі, співробітники і студенти Запорізького національного університету! Від усієї душі, щиро та сердечно, вітаємо Вас із знаменними для всіх українців святами – Днем Державного Прапора й Днем Незалежності України!

У ці святкові урочисті дні ми згадуємо про шлях нашої країни до свободи, пов'язаний із тисячолітньою боротьбою українського народу за право мати свою державу. Це – особливі свята для нашої країни, тісно пов’язані зі здобутками багатьох її вірних синів і доньок, які, інколи ціною свого життя, торували шлях до незалежності, а зараз відстоюють її цілісність і суверенітет.
Тож нехай Ваші серця сповнюються гордістю за нашу державу, бо нам, усім громадянам України, є чим пишатися. Успіхів Вам і радощів від втілення в життя ваших планів і сподівань задля сприяння розвитку й процвітання нашої країни!
Щиро зичимо Вам миру, здоров’я та щастя, благополуччя й добробуту, життєвих удач у Вашому відданому служінні нашій Батьківщині, у примноження її слави, могутності та в невпинному торуванні шляху до нових вершин і перемог.
Слава Україні! Героям Слава!