Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів та молодих вчених ЗНУ запрошують взяти участь в україно-польському онлайн-проєкті «Hear my voice»

Кафедра підприємництва, менеджменту організацій та логістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) спільно з Development and Initiative запрошує студентів та молодих вчених взяти участь у новому онлайн-проєкті «Hear my voice», який триватиме з 9 по 18 вересня цього року.

Організатори цього проєкту шукають учасників з м. Запоріжжя та студентів Запорізького національного університету на україно-польський онлайн-обмін молоддю "Hear my voice" на тему інклюзивного театру. В рамках проєкту передбачена комунікація з польськими учасниками онлайн та робота в національній команді офлайн в м.Запоріжжя. Мова проєкту – англійська.
Подавати заявку на участь у проєкті можна, якщо ти:
- віком 16-25 років (можливі виключення при супермотивації);
- зацікавлений(а) у темі проєкту, креативний підхід - це про тебе;
- хочеш приєднатися до крутого проєкту, знайти друзів та провести час з користю та прокачати свою англійську;
- володієш англійською мовою на середньому рівні;
- можеш приєднатися до проєкту у Запорізькому національному університеті у всі дні проєкту.
Учасники проєкту отримають:
- крутий досвід, нових друзів з України та Польщі;
- сертифікат учасника міжнародного проєкту;
- практику своєї англійської.
Дедлайн подачі заявок – 3 вересня. Більш детально про проєкт в аплікаційній формі: https://forms.gle/cHdsrUtAvwdAJhr39
Участь в проєкті є безкоштовною. Крім того, активні учасники проєкту зможуть взяти участь в Erasmus+ проєкті на вибір без конкурсу від ГО «Development and Initiative» після карантину.
Деталі: https://www.facebook.com/developmentngo/