Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ гостинно зустрів нових студентів

Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ гостинно зустрів нових студентів

02.09.2020 14:19 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький металургійний фаховий коледж День знань свято

Для кожного, хто стає студентом як закладу вищої освіти, так і професійного коледжу, розпочинається нове життя. Ось і в Запорізькому металургійному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вчорашні школярі, а нині студенти зробили свій перший крок до успішного майбутнього. Попереду на них чекає адаптація до умов навчання, участь у творчих і спортивних гуртках і, звичайно ж, нові друзі.

Розуміючи, що саме на першому курсі формується ставлення студентів до навчання, майбутньої професійної діяльності, у Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ дуже ретельно підготувалися до початку нового навчального року й зустрічі першокурсників. Для того, щоб новачки краще розібралися в тому, як саме відбуватимуться заняття, дізналися якомога більше про можливості, які відкриває перед ними навчання у коледжі, 28 серпня відбулася зустріч студентів-першокурсників і їхніх батьків з адміністрацією та викладачами коледжу.

І ось, нарешті, настав день, на який з нетерпінням очікували хлопці та дівчата: 1 вересня Запорізький металургійний фаховий коледж гостинно відчинив двері для своїх нових студентів. На жаль, у цьому році свято знань відбулося нетрадиційно. Через карантин, в умовах якого розпочинається для першокурсників навчання, урочисті заходи було скасовано. Та навіть за таких умов адміністрація коледжу зробила все можливе, щоб першокурсники відчули святковий настрій і те, що відтепер коледж став для них другою домівкою. Студентів познайомили з викладачами, показали аудиторії, в яких вони оволодіватимуть майбутньою професією, спортивну та актову зали тощо.

Потурбувалися в коледжі й про безпеку студентів та співробітників. На весь час карантину, всі, хто перебуватимуть у коледжі, дотримуватимуться безпечної дистанції, і, звичайно ж, використовуватимуть засоби індивідуального захисту. Варто зазначити, що в зв’язку з початком нового навчального року комплект засобів індивідуального захисту з протидії COVID-19 був переданий студентам політичною партією «Порядок».

Звичайно, не залишив без подарунків ЗМФК ЗНУ і багаторічний партнер коледжу – ПАТ «Запоріжсталь». Із вдячністю за підготовку кваліфікованих кадрів для підприємства, а також у зв’язку з початком нового навчального року комбінат презентував коледжу коштовні подарунки, серед який і сучасна інтерактивна дошка.

Адміністрація Запорізького металургійного фахового коледжу дякує своїм надійним партнерам і друзям ПАТ «Запоріжсталь» за цінні подарунки, а також вітає студентів із Днем знань і початком нового навчального року. ЗМФК ЗНУ бажає студентам міцного здоров'я, терпіння, щастя, щоб кожен крок, який вони зроблять в цьому році, приносив задоволення, радість, низку успіхів і перемог!

Інженерний навчально-науковий інститут