Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває подання документів для абітурієнтів, які вступають на 2(3) курси на основі здобутого рівня освіти на заочну форму

03.09.2020 13:23 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University вступна кампанія-2020 відбіркова комісія вступ на старші курси

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває робота відбіркової комісії для вступу на 1 курс (за скороченим строком) та 2(3) курси (на основі здобутого рівня освіти) осіб, які здобули ОКР молодшого спеціаліста, спеціаліста, бакалавра або магістра, а також вступників на основі повної загальної середньої освіти, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра та виконують у повному обсязі навчальний план для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю на другий курс до ЗНУ.

За даними відбіркової комісії, всього на сьогодні для вступу на старші курси університету було надано 1135 заяв. При цьому найбільше з них було подано на такі факультети, як: соціальної педагогіки та психології, фізичного виховання, здоров’я та туризму, економічний, юридичний.

Звертаємо увагу абітурієнтів, які вступають на 2 (3) курс на заочну форму здобуття освіти. Для цієї категорії вступників прийом заяв і документів буде тривати до 13 години 22 вересня. Із детальним переліком документів для вступу можна ознайомитись за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/12-perelik-dokumentiv-neobxidnix-dlya-vstupu-bakalavr-2-3-kurs/

Відзначимо, що в ці дні, з 2 по 5 вересня, у ЗНУ тривають вступні випробування для вступників на 2(3) курс на денну форму здобуття освіти. Нагадуємо, що проведення у ЗНУ вступних випробувань для абітурієнтів на заочну форму здобуття освіти відбуватиметься з 24 по 26 вересня. Оприлюднення рейтингових списків відбудеться для вступників на 2(3) курси  денної форми здобуття освіти – не пізніше 10 вересня, заочної форми здобуття освіти – не пізніше 28 вересня.

Також нагадуємо про терміни зарахування вступників:  для вступників на 1 курс (зі скороченим терміном навчання) – 7 вересня не пізніше 12 години, для вступників на 2(3) курси  денної форми здобуття освіти – не пізніше 14 вересня, заочної форми здобуття освіти – не пізніше 30 вересня.

Відбіркова комісія на старші курси приймає документи в каб. 108 (навч. корпус № 4). Довідки за телефоном: 289-12-32. Графік роботи: понеділок-п’ятниця – з 9.00 до 17.00, субота – з 9.00 до 14.00.

Із детальною інформацією про етапи вступу на старші курси, програми і розклад вступних випробувань, перелік документів можна познайомитись за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/