Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцента кафедри цивільного права Дмитра Луца відзначено орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» другого ступеня

04.09.2020 15:18 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет нагородження орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня

Розпорядженням голови обласної ради від 20.08.2020 № 294-н «Про нагородження орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» IІ ступеня»  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізької області та з нагоди Дня Незалежності України орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» IІ ступеня» відзначено доцента кафедри цивільного права Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), кандидата юридичних наук, помічник-консультанта депутата Запорізької обласної ради Шевченка Г. М. Дмитра Луца.

Дмитро Миколайович – відповідальний виконавець проєкту «Правове забезпечення продовольчої безпеки та раціонального використання земельних ділянок для органічного землеробства на шляху євроінтеграції».

Окрім наукової роботи Дмитро Луц протягом 11 років активно займається громадсько-політичною діяльністю. З 2009 року до сьогодні є помічником-консультантом депутата Запорізької обласної ради (В.І.Рудика, Ф.Г.Турченка, О.В.Старуха, Г.М. Шевченка).

Він систематично долучається в якості експерта до роботи постійної комісії Запорізької обласної ради з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації.

Також Дмитро Луц є розробником 20 проєктів рішень Запорізької обласної ради більшість з яких були внесені на розгляд депутатами обласної ради та прийняті на засіданнях обласної ради.