Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають активні роботи з модернізації будівель й благоустрою студмістечка

08.09.2020 10:46 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина ZNU Zaporizhzhia National University адміністративно-господарська частина ремонти благоустрій

Під час літа на базі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели масштабні ремонтні роботи будівель університету й благоустрій території студмістечка. Зокрема, відбулося облаштування територій й ремонти літнього корпусу бази відпочинку на о. Хортиця тощо. Керівництво університету в особі ректора Миколи Фролова й надалі планує поступово модернізувати усі навчальні корпуси ЗНУ та ІННІ, а також підготувати до експлуатації ще один новий навчальний корпус (пр. Соборний, 77). Ремонтні роботи відбуваються під безпосереднім керівництвом проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергія Кушніра. Зокрема, триває облаштування обласного коворкінг-центру для студентства та освітян. Зараз тут уже здійснили обшивку стін гіпсокартоном, встановили нові великі вікна, прибрали будівельне сміття й здійснюється підготовка до наступного етапу робіт. Центр, як планується, буде діяти за принципом багатофункціонального трансформера мультимедійного простору, що підлаштовуватиметься під різноманітні потреби університетської спільноти.

Тривають роботи з благоустрою та упорядкування територій студентського містечка. Співробітники корпусів під керівництвом директора студмістечка Армена Мхітаряна впорядковують клумби, здійснюють покіс трави на газонах, обрізання дерев, прибирання сміття тощо. Привітливі й зручні зони відпочинку сьогодні приваблюють не лише абітурієнтів та відвідувачів ЗНУ, а й перехожих та мешканців усього Олександрівського району, які полюбляють прогулюватися університетськими доріжками іноді всією родиною.

В умовах карантину в ЗНУ ретельно дотримуються санітарно-гігієнічних норм. У корпусах здійснюється вологе прибирання з використанням спеціального антисептичного засобу широкого спектру антимікробної дії. На вході та у санприміщеннях в кожному корпусі наявні антисептики, які використовують для знезараження поверхні рук.

Університет розпочинає новий навчальний рік забезпечивши комфортні умови для перебігу успішного освітнього процесу й зручного перебування  представників численної університетської спільноти.

Олена Хлистун