Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Юлія Прилуцька отримуватиме стипендію імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна

Уже другий рік поспіль студенти та курсанти, які мають найкращі показники в навчанні та відомі своєю активною громадянською позицією, отримуватимуть упродовж навчального року стипендії на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні. Започатковано виплату цієї стипендії рік тому наказом МОН України. Цього року серед стипендіатів Запорізької області – й студентка Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) спеціальності «Сценічне мистецтво» Юлія Прилуцька.

Кожний заклад вищої освіти міг подати одного кандидата за кожною спеціальністю. Остаточне рішення приймав вищий колегіальний орган студентського (курсантського) самоврядування. Як зазначив голова конкурсної комісії Юрій Кращенок, всі кандидати мають високі показники, активно займаються волонтерською діяльністю та благодійними справами. Цього року було загалом визначено 43 стипендіата. Всі вони, окрім активної наукової, громадської та спортивної діяльності, мають високі показники успішності, а саме – входять до 10% найкращих студентів за рейтингом. Про це розповів т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет. Розмір стипендій встановлено відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1047 «Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах». Це майже 2,5 тисяч грн щомісячно для бакалаврів і магістрів. А отримувати переможці її зможуть з 1 вересня.

Колектив ЗНУ вітає Юлію Прилуцьку з отриманням цієї престижної стипендії. Викладачі та студенти бажають їй нових успіхів у навчанні та творчості.