Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Цього літа на ССОТ «Славутич» оздоровилися чимало представників університетської спільноти

10.09.2020 15:03 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Студентська спортивно-оздоровча база «Славутич» первинна профспілкова організація ЗНУ літній відпочинок

Улітку, з дотриманням усіх карантинних обмежень, на студентській спортивно-оздоровчий базі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) «Славутич» відпочила та оздоровилася рекордна за останні роки кількість відвідувачів – 628 осіб, серед яких були викладачі, співробітники університету, студенти та члени їхніх родин, а також – інші особи. Для порівняння нагадаємо, що минулого року кількість відпочивальників складала 425 осіб, у 2018 році – 593, у 2017 році – 472, а у 2016 – 513.

Найбільш багатолюдними з шести заїздів були від 2 до 5, які тривали із 7 липня по 15 серпня: кількість відпочивальників у ці десятиденні періоди становила понад сотню осіб. За весь літній сезон відпочинку загалом базу відвідали 85 викладачів, 205 співробітників університету, разом із якими відпочили й оздоровилися тут 72 дитини та ще 111 членів їхніх родин.

Головний бухгалтер первинної профспілкової організації ЗНУ Світлана Носова повідомила, що цього літа значна кількість представників університетської спільноти скористалася можливістю придбати десятиденні путівки. Окрім іншого, популярністю користувалися й тури вихідного дня, які цього року вперше організували представники університетської профспілки.

Відпочивальники та представники профспілки також висловлюють вдячність співробітникам адміністративно-господарської частини ЗНУ, які постійно підтримують й оновлюють матеріальну базу «Славутича», щороку працюють над поліпшенням комфорту та умов перебування тут для представників університету, підтримують чистоту територій та пляжної зони. На території табору працює їдальня, здійснюється подача теплої води в душові. Зелені насадження, квітники, дерева, а також обладнані лавочками зони відпочинку створюють затишок і комфорт. При цьому не останнє значення при виборі місця відпочинку має і цінова політика: ціни за путівки на базу були доволі помірними.

Вдячні відпочивальники щоразу залишають гарні відгуки та висловлюють слова вдячності на адресу керівництва університету і бази «Славутич», а також членів профспілки, що відповідають за цю важливу для представників освітянської спільноти ланку університетського життя. Такий відпочинок надає представникам колективу ЗНУ можливість відпочити, оздоровитися й набратися сил перед початком нового навчального року.

Олена Хлистун