Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ – серед учасників українсько-польського проєкту «Hear my voice»

Дев’ятого вересня стартував міжнародний українсько-польський проєкт «Hear my voice», в якому беруть участь студенти та викладачі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), зокрема представники кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту.

Проєкт "Hear my voice" реалізується за підтримки Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży в кооперації з Development and Initiative NGO та Strefa Inspiracji i Rozwoju.

У перший день команди познайомились між собою та презентували свої країни. До 18 вересня триватиме онлайн-обмін на тему інклюзивного театру. В рамках проєкту передбачена комунікація з польськими учасниками онлайн та робота в національній команді офлайн у м. Запоріжжя. Мова проєкту – англійська.

Більше про завдання цього проєкту, його мету та реалізацію можна дізнатися за покликанням:  https://www.facebook.com/developmentngo/