Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Університетська спільнота вітає із ювілеєм старшого викладача кафедри англійської філології Валентину Ємельянову

14.09.2020 09:08 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології ювілей привітання

Днями святкувала свій ювілейний день народження чудова жінка та справжній професіонал своєї справи – старший викладач кафедри англійської філології Валентина Ємельянова. Понад сорок років її педагогічної діяльності пов’язані у багатьох моментах із Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University), а 25 із них – безпосередньо присвячені роботі на кафедрі англійської філології ФІФ.

До речі, саме в цьому університеті Валентина Миколаївна здобула базову вищу освіту: закінчивши тоді ще ЗДПІ (Запорізький державний педагогічний університет), отримала диплом спеціаліста (1978). А згодом, уже в ЗНУ, – ступінь магістра і кваліфікацію викладача вищої школи (2009). На початку своєї професійної кар’єри викладала англійську та німецьку мови в середніх школах України та Азербайджану, набуваючи неоціненний педагогічний досвід і навички роботи з молоддю. Із 1995 року працювала викладачем, а згодом – старшим викладачем кафедри англійської філології. Увесь цей час вона демонструвала глибокі знання англійської мови та професійне володіння методами викладання іноземних мов. А ще, завдяки неперевершеним організаторським здібностям, вона довгий час обіймала посаду заступника декана з профорієнтаційної роботи факультету іноземної філології.

Вона – постійний учасник численних факультетських та університетських наукових і методичних заходів, де часто виступає організатором і спікером. Зокрема, шановна ювілярка активно працює з майбутніми абітурієнтами, шкільною молоддю та викладачами шкіл: допомагає в проведенні Днів відкритих дверей, тижнів англійської мови, олімпіад, консультацій для випускників шкіл міста і області, семінарів-тренінгів для вчителів шкіл і закладів вищої освіти різного рівня акредитації, що часто проходять під її безпосереднім керівництвом.

Сьогодні шановна Валентина Миколаївна продовжує викладати практичний курс першої іноземної мови (англійської) для студентів факультету, а також здійснює дослідження за напрямом «Профорієнтаційна робота як засіб формування пізнавальної та професійної мотивації студента». Свій багаторічний неоціненний досвід і знання вона передає молодому поколінню майбутніх викладачів та педагогів, а також із задоволенням надає суттєву допомогу і практичні  поради своїм колегам по роботі.

Доброзичливу, небайдужу, чуйну людину – Валентину Миколаївну Ємельянову – люблять і поважають представники університетської спільноти, друзі та студенти. Від щирого серця у цей прекрасний і знаменний для Вас день, шановна ювілярко, зичимо успіхів і процвітання! А також міцного здоров’я на многії літа, аби здійснилися усі Ваші плани, мрії та бажання!