Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ЗНУ вітають Наталію Крошку із захистом дисертації

Викладачі та студенти ЗНУ вітають Наталію Крошку із захистом дисертації

Колектив Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітає випускницю аспірантури кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності ЗНУ, практичного психолога коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Наталію Петрівну Крошку з успішним захистом дисертації на тему: «Психологічні умови розвитку професійної відповідальності у майбутніх фахівців ракетно-космічної галузі» на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності 19.00.07 – «педагогічна та вікова психологія».

Науковий керівник – доктор психологічних  наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Запорізького національного університету Наталія Федорівна Шевченко.

Захист відбувся 10 вересня 2020 року на засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.053.10 у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Бажаємо нових успіхів і досягнень у професійній діяльності!