Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі теплоенергетики та гідроенергетики допомагають молоді адаптуватися до студентського життя

15.09.2020 14:00 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра теплоенергетики та гідроенергетики бібліотека ЗНУ освітній процес адаптація

Для випускників Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочався новий етап життя, бо вони стали студентами ЗНУ.

14 вересня для них вперше розпочалися заняття в інженерному навчально-науковому інституті. У кожного новачка завжди є багато питань, відповіді на які допоможуть скоріше та якнайкраще адаптуватися в університеті. Щоб допомогти молоді з легкістю влитися до лав студентства, завідувач кафедри теплоенергетики та гідроенергетики Андрій Чейлитко та його заступник Аліна Єрофєєва зустрілися після занять із хлопцями та дівчатами.

Навчання цього року починається в умовах карантину, тож перше, на що звернули увагу Андрій Олександрович та Аліна Анатоліївна, це на те, як захистити себе від інфекції. Система навчання в закладі вищої освіти для випускників коледжу не нова, отже під час зустрічі головну увагу було приділено не тому, як саме організований навчальний процес, а тому, як зорієнтуватися в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ. А щоб студенти краще запам’ятали розташування аудиторій, для них була влаштована невеличка екскурсія корпусами навчального закладу.

Допомогти студентам зорієнтуватися в корпусах інженерного навчально-наукового інституту вирішила магістрантка кафедри теплоенергетики та гідроенергетики Тамара Гладишева. Дівчина звернула увагу на особливості нумерації аудиторій у корпусах. Зокрема, нумерація у 10-му та 11-му корпусах відрізняється наявністю літери «Л». «Якщо ви бачите цю літеру, – підкреслила дівчина, – то це вказує на приналежність аудиторії до корпусу №11. Легко запам’ятати і те, що у корпусі №9 немає тризначних номерів». Показала Тамара новим студентам і те, де розташовуються лабораторії кафедри, спортивна й актова зали, бібліотека тощо.

У бібліотеці молодь зустріла заступник її директора Тетяна Семенюк. Тетяна Костянтинівна розповіла студентам не лише про те, де і на яких умовах вони зможуть отримати підручники для навчання, а й про можливість вільно користуватися електронним каталогом та завантажувати електронні версії книг, методичних посібників тощо. Тетяна Семенюк підкреслила, що кожен зі студентів, якщо виникне необхідність попрацювати в тиші не лише з книжками, а й будь-якими завданнями, може скористатися читальною залою. Звернула увагу Тетяна Костянтинівна і на те, що бібліотека ЗНУ дає можливість урізноманітнити дозвілля як студентів, так і членів їхніх родин цікавими книжками.

Завершився огляд 9-м корпусом, а саме, приміщеннями, де розташовані кабінети директора, його заступників, а також методистів інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ.

Інженерний навчально-науковий інститут