Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда «Орбіта» вдало розпочала новий волейбольний сезон 2020-2021

Команда «Орбіта» вдало розпочала новий волейбольний сезон 2020-2021

Команда «Орбіта»  вдало розпочала новий волейбольний сезон 2020-2021
15.09.2020 16:38 Все Головні новини Жіночого чемпіонат України з волейболу Суперліга Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ

В Україні стартував новий волейбольний сезон 2020-2021 років. Першими свої матчі провели жіночі команди Суперліги. Зокрема, 11-12 вересня пройшли перші матчі жіночого чемпіонату України з волейболу. Свій перший матч цього сезону зіграла і команда «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ».

Загалом, у жіночій Суперлізі у новому сезоні виступлять 10 команд. Це «Хімік» (Южний), СК «Прометей» (Кам'янське), «Галичанка-ЗНУ» (Тернопіль), «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя), «Полісся-ЖДУ» (Житомир), «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк), «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне), «Університет-ШВСМ» (Чернігів), «Аланта» (Дніпро) і ВК «Полтавчанка-ПНПУ» (Полтава).

За словами головного тренера команди «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ»  Гарія Єгіазарова, у чемпіонаті цього сезону з’являться дві нові команди «Аланта» (Дніпро) і «Полтавчанка-ПНПУ» (Полтава). Ці команди виграли свої змагання  у Вищій лізі і мають право виступати в Суперлізі. Також він відзначив, що команда «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» у першому турі буде грати з командами з Дніпра, Житомира та Полтави.

Треба наголосити, що команда «Орбіта» змагатиметься у Суперлізі України з оновленим складом. Зокрема, однією з нових волейболісток  «Орбіти» стала Антоніна Жук, за плечима якої багаторічний досвід виступів як в Україні, так і за кордоном. Вона вважає, що основною задачею команди є перемога, але важливим є  згуртованість і зіграність команди. Також до складу команди увійшла молода волейболістка Діана Окоро, для якої новий сезон стане першим у Суперлізі. До цього спортсменка  6 років грала у Харкові . За її словами, боротись з хвилюванням перед грою  їй допомагає підтримка колег та ідеальна  командна атмосфера.

Так, у матчі першого туру 11 вересня запорізька «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» на виїзді у Слобожанському перемогла іншого новачка жіночої Суперліги «Аланту» з Дніпра  з рахунком  0:3 (15:25 13:25, 23:25). На даний час команда «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя) займає п’яте  положення серед команд в турнірній таблиці жіночої Суперліги після першого туру. Вітаємо запорізьку волейбольну команду із вдалим стартом сезону та бажаємо натхнення і подальших перемог!

Відзначимо, що 18 вересня у Житомирі в рамках матчів другого туру відбудуться ігри між командами  «Галичанка-ЗНУ»  та «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ». Також  19 вересня команда «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» зіграє з командою  «Полісся-ЖДУ».